Ailesinin Gözleri Önünde Dövülerek Öldürüldü !

Hesaba İtiraz Eden Taksi Şoförünü Döverek Öldürdüler

Antalya Serik'te Yaşanan Dehşet Verici Olay
Serik’te Yaşanan Dehşet Verici Olay

’nın Serik ilçesinde, eşi ve 2 arkadaşıyla yediği restoranda hesaba itiraz eden taksi şoförü 28 yaşındaki Yahya Zağlı, restoran çalışanları tarafından dövülerek öldürüldü.

Antalya’nın Serik ilçesinde, eşi ve 2 arkadaşıyla yediği restoranda hesaba itiraz eden taksi şoförü 28 yaşındaki Yahya Zağlı, restoran çalışanları tarafından dövüldü. Boynu kırılan taksi şoförü ölürken,  kaçan restoran çalışanı 4 kişiyi arıyor.

700 LİRALIK HESAP OLAY ÇIKARDI

Belek turizm bölgesindeki olay, geçen cuma günü gece saatlerinde yaşandı. Serik’te taksi şoförlüğü yapan Yahya Zağlı eşi, eşinin patronu ve onun eşiyle Belek Beach Park’taki bir restoranda yemek yedi. İddiaya göre, yemeğin ardından 700 liralık hesap geldi. Hesaba itiraz eden Yahya Zağlı ve restoran çalışanları arasında çıktı.

BOYNU KIRILDI

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine restoranın 4 çalışanı, iddiaya göre tekme ve yumruklarla saldırdıkları Zağlı’ya sopalarla da vurdu. Boynu ve kaburgaları kırılan, birçok yerinden aldığı darbeler nedeniyle yaralanan Yahya Zağlı, yere yığıldı.

 HAYATINI KAYBETTİ

Haber verilmesi üzerine restorana ekipleri sevk edildi. Buradaki müdahaleden sonra ambulansla Özel Aspendos Anadolu Hastanesi’ne götürülen Zağlı, dün yaşamını yitirdi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından Zağlı’nın cenazesi otopsi işlemleri için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Zağlı’nın cenazesinin otopsiden sonra toprağa verilmek üzere memleketi ’ya gönderileceği belirtildi.

Olayla ilgili başlatan , kaçan 4 kişiyi yakalamak için çalışma başlattı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja