Hatice Tusu Cinayetinde Korkunç Detay!

Aydın’ın Didim ilçesinde yaşayan ’nun öldürülmesine ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. En son olarak katilinin eski erkek arkadaşı bankacı olduğu öğrenilmişti. ’nun ölümü ile ilgili ise korkunç bir detay ortaya çıktı. ’nun Türk Müziği Korosunda katili ile beraber fotoğraflarının olduğu ve katilinin arkasında yer aldığı ortaya çıktı.

Hatice Tusu, Suat Aksoy, Hatice Tusu Katili İle Aynı Karede
Hatice Tusu, , Hatice Tusu Katili İle Aynı Karede

Hatice Tusu isimli 50 yaşındaki Aydın’ın Didim ilçesinde kaçırıldı. 4 gündür bulunamayan Hatice Tusu’nun hayatından endişe eden yakınları polise başvurmuştu. 50 yaşındaki kadının oğulları annelerini ararken yerel gazetelerden Hatice Tusu’nun erkek arkadaşının yakalandığı ve Hatice Tusu’nun cesedinin bulunduğu öğrenilmişti. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çok sayıda güvenlik kamerasını mercek altına almıştı. Hatice Tusu’yu tanıyanların da ifadesine başvuran Didim polisi, Tusu’nun son görüldüğü kişi olan 58 yaşındaki Suat Aksoy’u Denizli Sitesi mevkiinde bulunan bir kafeteryada kıskıvrak yakaladı.

Katili İle Aynı Karede!

Hatice Tusu’nun cinayeti ile ilgili ise korkunç bir detay ortaya çıktı. Hatice Tusu’nun Türk Müziği Korosunda katili ile beraber fotoğraflarının olduğu ve katilinin arkasında yer aldığı ortaya çıktı. Tüyleri diken diken eden korkunç detayın yer aldığı fotoğraf ise Hatice Tusu’nun katili ile tanışmadan 2 yıl önce çekilmiş…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja