Hatice Kurt Sosyal Medya Hesabı Açtı Diye Eski Eşi Tarafından Katledildi!

Bir Cinayeti Daha… Hatice Kurt Hesabı Açtı Diye Katledildi!

’de Hatice Kurt isimli 46 yaşında ki kadın hesabı açtı diye eski eşi Ali Rıza Havuz tarafından sokak ortasından başından vurularak katledildi.

Hatice Kurt, Ali Rıza H., Rize, Kadın Cinayeti
Hatice Kurt, Ali Rıza H., Rize, Kadın Cinayeti

Rize’de, 46 yaşında ki Hatice Kurt, boşandığı Ali Rıza Havuz tarafından sokak ortasında başından vurularak öldürüldü. Ağır yaralanan Hatice Kurt, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, saldırgan eski eş, olay yerinden geçen ekiplerince yakalandı.

Hesabı Açtığı İçin Öldürmüş! Kendisinin 3 Farklı Hesabı Varmış!

Rize’de, boşandığı eşi Hatice Kurt’u caddede yürürken, başından tabancayla vurarak, ağır yaralayan Ali Rıza Havuz’un, polise verdiği ilk ifadesi ortaya çıktı. Ali Rıza Havuz’un, geçimsizlik nedeniyle ayrıldığını söylediği eski eşinin hesabı açmasına ve fotoğraflarını paylaşmasına çok kızdığını söylediği öğrenildi. Bu nedenle eski eşini takip ettiğini ve tabancayla vurduğunu söyleyen Ali Rıza Havuz’un kendisinin ise 3 farklı sosyal medya hesabı olduğu öğrenildi. Hatice Kurt’un 23 Mart günü, ‘Emek verdiğin insanlar bir gün seni harcadığında işte o zaman değişirsin’ paylaşımı yaptığı görüldü.

Maske ve Eldiven Takmış!

Rize Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgusu tamamlanan Ali Rıza Havuz, sabah saatlerinde güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi. Havuz ile beraberindeki 2 memurunun tedbirleri kapsamında maske ve eldiven taktığı görüldü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.