Hasan Kalkan Nerede? Öldürüldü Mü ? Trabzon Muge Anli İle Tatlı Sert Arıyor…!

programında 28 Eylül programında her yerde aranıyor. 2017 tarihinde Hasan Kalkan 'da kaybolmuştu. Peki Hasan kalkan nerede yaşıyor mu öldü mü kim öldürdü gibi sorular sık sık akıllara geliyor. Tüm ının aradığı bulamadığı Hasan Kalkan'ı Müge Anlı bulabilecek mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 28 Eylül prograında Hasan Kalkan her yerde aranıyor. 2017 tarihinde Hasan Kalkan Trabzon'da kaybolmuştu. Peki Hasan kalkan nerede yaşıyor mu öldü mü kim öldürdü gibi sorular sık sık akıllara geliyor. Tüm halkının aradığı bulamadığı Hasan Kalkan'ı Müge Anlı bulabilecek mi? Hasan Kalkan'ın kaybolmadan önce torun Esma'dan ve sevgilisinden şüpheleniyor. Hayriye Sağlam, Esma'nın bir sevgilisi olduğunu ve beraber bir yere götürdüklerini iddia etti. Ustasına da fotoğraf gönderen Esma, olabilir mi Esma mı öldürdü merak ediliyor. Ancak hesaplarında da para olan Hasan Kalkan'ın parası alınmadı.

Hasan Kalkan ? Nerede öldürüldü mü?

Hasan Dede 90 yaşında kayboldu. 2017 tarihinde Çarşıbaşı Fener Mahallesinde yaşarken Yoroz'da kaybolduğu biliniyor. 1 yılı aşkın süredir aranan Hasan dedi Esma Yılmaz mı kaybetti. Esma Yılmaz mi? Zanlısı mı? Trabzon'da kaybolan 95 yaşındaki Hasan Kalkan'ın çocukları ve torunları birbirlerini suçluyor. Torun Esma Yılmaz bu cinayetin neresinde bilinmez Müge Anlı cinayeti çözecek gibi duruyor…!

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.