Hamit Egemen Nasıl Öldü? Müge Anlı’da Aranıyordu!

20 yaşındaki öğrencisi ölü bulundu. Teknik Üniversitesi öğrencisi Hamit Egemen’in av tüfeği ile intihar ettiği açıklandı. Fakat kesin ölüm nedeni adli tıp raporu sonucunda ortaya çıkacak.

İstanbul Sarıyer’de 6 gün önce kaldığı yurdundan ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan öğrencisi Hamit Egemen’in cesedi bulundu. Yurdun yakınlarındaki ormanda cansız bedeninin yanında av tüfeği bulunan Egemen’in intihar ettiği iddiası üzerinde duruluyor. Hamit Egemen kaybolduktan sonra ailesi ’nın programına başvurarak yardım çağrısı yapmıştı.

1 Nisan’dan Beri Haber Alınamıyordu!

Kaldığı Bahçeköy Kredi Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu’ndan 1 Nisan Cuma günü saat 14.00 sıralarında ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınmayan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi Hamit Egemen (20) için ailesi polise müracaatında bulundu.

Yurdun Çevresindeki Ormanlık Alanda Ölü Bulundu!

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, iz ve kadavra köpekleri ile Egemen’in kaldığı yurdun çevresinde bulunan ormanda arama yaptı. Aramalara AFAD ekipleri de destek verdi. Yaklaşık bir saat süren aramalarda Egemen’in yurdun yakınındaki ormanda cesedine ulaşılırken, yanında av tüfeği bulundu.

Av Tüfeği ile Ettiği Düşünülüyor!

Olay yeri inceleme ekipleri ve savcının incelmesi sonrası Hamit Egemen’in cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yapılan ilk incelemelere göre, Egemen’in av tüfeğiyle intihar ettiği değerlendiriliyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.