Hadise Kaan Aşkı Bitti, İşte Instagram’dan Paylaşımı

'dan paylaşım yapan Hadise, Kaan Yıldırım ile ilişkilerini noktaladığını duyurdu

şarkıcı Hadise, uzun süredir birlikte olduğu Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktaladı. Şarkıcı, kötü haberi de hesabından “Aşk da olmuyor” notuyla sevenleriyle paylaştı.

2020 yılının sürpriz aşıkları Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden kötü haber geldi. Aşk dolu pozlarıyla herkesi kendine hayran bırakan çift, ilişkilerini noktaladı.

“KAAN'A HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM”

Her daim özel hayatını basından uzak tutmaya özen gösteren ve aylardır birlikte olduğu Kaan Yıldırım ile hiç mensuplarına yakalanmayan Hadise, kötü haberi de Instagram hesabından verdi. İlişkisini noktaladığını açıklayan şarkıcı “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor… Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun” ifadelerini kullandı.

AYRILIK HABERLERİNİ YALANLAMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan Hadise, sevgilisinin evinden kendi evine geçmişti. Bu süreçte ayrı kalan çiftin ayrıldıkları ileri sürülmüştü. Ancak Kaan Yıldırım, sevgilisiyle ateş başında çekilen romantik bir pozunu paylaşarak iddiaları yalanlamıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.