Habertürk’ten Kovulan Hande Sarıoğlu’nun İşte Yeni İşi

Habertürk’ten kovulan Hande Sarıoğlu’nun yeni işi ne oldu?

Kendi sosyal medya hesabından paylaştığı oryantal dans videosuyla medya dünyasının altını üstüne getiren Habertürk spor spikeri Hande Sarıoğlu‘nun yeni işi çok konuşulacak!

Evindeki doğal hallerini sık sık instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Sarıoğlu‘nun, son olarak yüzünün yarısını peçe ile kapatarak dans ettiği videosunu takipçileriyle paylaşması HaberTürk yönetimini kızdırmış ve kanal yönetimi ünlü sunucuya iş akdinin feshedildiğini kendisine bildirmişti.

Sarıoğlu da yaptığı açıklamada, Habertürk yönetiminin kendisini geçmişte de sosyal medya paylaşımları üzerine uyardığını ifade etti. “Renkli bir kişiliğe sahip olduğunu fakat kanalın görüşüne de saygı duyduğunu” belirten Sarıoğlu, “Habertürk’teki görevinden kendi isteğiyle ayrıldığını” iddia etmişti.

Sarıoğlu’nun açıklamaları ise şöyle;

“Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. ‘Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi söyledim ve karşılıklı anlaşarak istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.”

Ünlü sunucu Hande Sarıoğlu (@hndsar) Instagram hesabında Spor Spikerliği‘nin yanına yeni işi olarak Oryantal’i de ekledi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.