Gülüzar Amanet İğrenç Tacizi İtiraf Etti!

programında 9 yaşında ki ’ın şüpheli ölümü ile ilgili anne , itiraflarda bulundu. , ’ın ölmeden önceki gün sevgilisi Hami Kıçı tarafından öldüresiye dövüldüğünü itiraf etti. Ayrıca ’nın çocukları sopa ile taciz ve istismar ettiğin söyledi.

Şiar Kılıç Olayı, Gülüzar Amanet, Hami Kıcı, Şiar Kılıç, Cinayet, İtiraf
Olayı, , , Şiar Kılıç, ,

Sakarya Kocaali’ye bağlı Karşımahalle Mahallesi Gökçekız Sokak’ta ki tek katlı evde, 28 Nisan tarihinde gece saatlerinde, belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangında 9 yaşında ki Şiar Kılıç’ öldü. 9 yaşında ki çocuğun yangın sonrası el ve ayak bileklerinin kesik olduğu söylendi. Anne Gülüzar Amanet ile birlikte yaşadığı sevgilisi Hami Kıcı’nın yanında kalan Şiar Kılıç’a kötü davrandıkları ortaya çıkmıştı. Çocuğun ölümü ile ilgili olabileceği ihtimali üzerinde durulmuştu.

Sofraya Oturmasına İzin Vermiyordu! Çivili Sopa İle Dövdü!

Gülüzar Amanet’in Küçük çocuk ölmeden önce gittikleri hastanede doktora çocuğunun öldüğünü söylediği öğrenilmişti. Şiar Kılıç’ın küçük kardeşlerinin verdiği ifadeye göre Hami Kıcı, küçük çocuğa vurmuş ve çocuk yerinden bir daha kalkmamıştı. İstanbul Beykoz’da sürekli olarak adres değiştiren anne Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı çocuklara yönelik sergiledikleri kötü davranışları komşuları tarafından ifade edilmişti. Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı’nın kaldığı evde her yerin kana bulandığı ve çocuğun dayak seslerinin geldiği söylenmişti.

Gülüzar Amanet Etti! Hami Kıcı, Çivili Sopa İle Dövmüş!

Gülüzar Amanet dün yapılan yayında sevgilisinin kendisini terk etme isteği sonrası Hami Kıcı’nın çocuğunu dövdüğünü ve yerken sofrada çocuğu Şiar Kılıç’ın oturmasına izin vermediğini itiraf etti. Şiar Kılıç’ın öldüğü gün Hami Kıcı tarafından çivili sopa ile öldüresiye dövüldüğünü ve yatağına yatırdıklarını söyledi. Daha sonra hastaneye gittiklerini ve doktora ipucu vermek için çocuğunun öldüğünü söylediğini ifade etti. Ertesi gün Hami Kıcı’nın ev gittiğini ve 20 dakika sonra yangın çıktığını söyledi.

Gülüzar Amanet İtiraf Etti, Gülüzar Amanet, İtiraf
Gülüzar Amanet İtiraf Etti, Gülüzar Amanet, İtiraf

Şiar Kılıç’ın öldüresiye dövüldüğü gün Gülizat Amanet çocuğu öldü zannettiklerini söyledi. Hami Kıcı’nın Gülüzar Amanet’i çocuğun öldüğünü söylersen diğer çocuklarını da öldürürüm diye tehdit ettiği söylendi Tüm bu itiraflar sonrası Gülüzar Amanet’in sevgilisi Hami Kıcı “Allah Belanı Versin Gülüzar” diyerek sinirlendi. Daha Sonra Hami Kıcı, stüdyoyu terk etti.

Çocukları Taciz ve İstismar Etti!

Gülüzar Amanet’in sevgilisi Hami Kıcı’nın çocukları sopa ile taciz ve istismar ettiği ortaya çıktı. Gülüzar Amanet’in itirafı şok etkisi yaratırken aynı zamanda Hami Kıcı’nın çocukları sözlü olarak taciz ettiği ifade edildi. Hami Kıcı’nın odun ile çocukları taciz ettiğini söyleyen Gülüzar Amanet aslında küçük çocuğunun Şiar Kılıç’ın ölümü ile ilgili aylar öncesinde verdiği ilk ifadeyi de doğrulamış oldu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja