Güldür Güldür Show’un Bitiminde Silahlı Saldırı!

’un Bitiminde 15 Kişilik Silahlı Bir Grup Oyunu İzleyenlere Saldırdı! 1 Ölü!

Tempodrom’da gerçekleşen Güldür Güldür Show’un turnesi kanlı bitti. Şovun gösterildiği salondan saat 23.00 sıralarında dışarı çıkan gruba, siyah giyimli 15 kişilik bir grup saldırdı. ’nın başkenti Berlin’de dün akşam iki Türk grup arasında çıkan çatışmada 1 kişi öldü, üçü ağır çok sayıda kişi de yaralandı.

Güldür Güldür Show'a Saldırı
Güldür Güldür Show’a

1 Kişi Hayatını Kaybetti!

Sözcü’den Ali Gülen’in haberine göre Güldür Güldür Show’un sona ermesinin ardından saat 23.00 civarından salondan dışarı çıkan gruba, siyah giyimli 15 kişilik bir grup saldırdı.

İki grup arasında büyük bir başlarken, silahlar konuştu ve bir kişi aldığı yaralar sonucu kaldırıldığı hastanede öldü. Olay yerine çok sayıda geldi ve saldırganlar kaçtı. Ağır silahlı polisler çevrede yoğun güvenlik önlemleri aldı. Saldırının nedeni ve iki grubun birbiriyle husumeti olup olmadığı konusunda bir yapılmadı.

“Türkler’in şovunun ardından, Berlin’de silahlı çatışma çıktı”

Alman ı, “Türkler’in şovunun ardından, Berlin’de silahlı çatışma çıktı” diyerek olayı geniş şekilde duyurdu. Tempodrom salonu, Türkler’in yoğun olarak yaşadığı ve ‘Küçük İstanbul’ denilen Kreuzberg Semti’nde bulunuyor. Ölen kişinin Türk kökenli olduğu anlaşılırken, şu ana kadar kimliği konusunda bir açıklama yapılmadı. Ağır yaralıların tedavisinin sürdüğü belirtiliyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.