Gülay Uygun’un Son Görüntüleri Ortaya Çıktı! Bindiği Taksinin Şoförü Konuştu…

’ın şüpheli ölümü programında işlenirken, bir ölüm haberi de ’ı döverek sosyal medyadan paylaşan ’un annesinden gelmişti. ’un annesi ’un intihar ettiği söylenmişti. Bugün şüpheli şekilde ölen ’un son görüntüleri ortaya çıktı. Ayrıca Gülay Uygun’u Bağlum’a götüren taksici konuştu.

Gülay Uygun'un Son Görüntüleri Ortaya Çıktı
’un Son Görüntüleri Ortaya Çıktı

Aleyna Çakır, Keçiören’de ki evinde ölü bulunmuştu. Aleyna Çakır’ın şüpheli ölümü ise programına konu olmuştu. Aleyna Çakır’ı döverek üzerinden canlı yayın yapan ’un annesi ise 17 Eylül’de Bağlum’da başından vurulmuş halde bulundu. Gülay Uygun’un şüpheli ölümüne ilişkin intihar olduğu iddia edildi. Bugün ise Gülay Uygun’un öldüğü güne ait görüntüler ortaya çıktı. Öte yandan Gülay Uygun’un bindiği taksinin şoförü ise bildiklerini aktardı.

Gülay Uygun’un Son Görüntüleri…

Cumhuriyet Başsavcılığı, Gülay Uygun’un ölümüyle ilgili başlattı. Savcılığın talimatıyla olayı araştıran polisin hazırladığı fezleke, dosyaya girdi. Fezlekede yer alan güvenlik kameralarına ilişkin görüntü inceleme tutanağı, Gülay Uygun’un ölü bulunduğu alana nasıl gittiğini ortaya koydu. Fezlekede yer alan görüntü inceleme tutanağına göre, Uygun evinden çıktıktan sonra saat 08.58’de Aleybey Sokak’ta bir iş yerinin kameralarına yansıdı.

Gülay Uygun, Görüntüler
Gülay Uygun, Görüntüler

Uygun, saat 08.59’da ise Sanatoryum Caddesinde başka bir kameranın açısına girdi. Elinde beyaz renkli bir poşet bulunan Uygun, caddede bir süre durduktan sonra kameranın açısından çıktı. Daha sonra Uygun’un başka bir kamera tarafından taksiye binerken görüntülendiği yer aldı.

Gülay Uygun’un Bindiği Taksinin Şoförü Konuştu!

Görüntülerin incelenmesinin ardından , plakası tespit edilen taksi şoförüne ulaştı. Fezlekede ifadesi yer alan taksi şoförü, “44-50 yaşlarında sarışın bir taksiye bindi ve Bağlum son duraktaki villalara doğru sürmemi istedi. Elinde bir poşet vardı. Maskesi de çenesinin altındaydı. Arka koltukta olduğu için uyarma ihtiyacı duymadım. Aramızda başka bir konuşma geçmedi. Bağlum son durakları geçtikten sonra meskenin kalmadığı bölgeye gelince devam edip etmeyeceğimizi sordum. Bana, ‘siz devam edin, geldiğimde söyleyeceğim’ dedi. Yaklaşık 5 kilometre sonra durmamı söyledi. 100 lira verdi, para üstünü verdikten sonra inerek yolun karşısına geçti. Geri döndüm, aynadan baktığımda kadının da aynı istikamete yürüdüğünü gördüm. Oradaki hobi bahçelerine gittiğini düşündüm. Daha önce gördüğüm biri değildi. Yol boyunca telefon görüşmesi yapmadı. Yalnız dalgın ve boş baktığını hatırlıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja