Gülay Uygun Öldürüldü Mü? Gülay Uygun’un Ölümü İntihar Mı?

Tüm ’ın şüpheli ölümüne ilişkin daha önce genç kıza şiddet uygulayıp sosyal medyadan canlı yayın yapan ’un annesinin ölümünü konuşuyor. ve babası , ’un intihar ettiğini söylerken, sosyal medyada ’un cinayete kurban gitmiş olabileceği konuşuluyor. Peki Gülay Uygun Öldürüldü mü?, Gülay Uygun İntihar mı Etti?, Gülay Uygun Nasıl Bulundu?

Ümitcan Uygun, Gülay Uygun, Durak Uygun
, ,

’ı bayıltana kadar dövüp sosyal medyadan canlı yayın yapan Ümitcan Uygun’un annesinin intihar ettiği iddia edildi. ’ın da intihar ettiği söylenmişti. Fakat Aleyna Çakır’ın boyun kemiklerinde kırık olmadığı öğrenilmiştir. Gülay Uygun’un ise silahla intihar ettiği söyleniyor. Olay ile ilgili ’yı suçlayan Ümitcan Uygun, babası ve avukatları ayrıca Gülay Uygun’a iftira atıldığını söylediler.

Görüntüler Sosyal Medyadan Paylaşıldı!

Gülay Uygun’un ölümüne ilişkin 48 yaşında ki kadının cansız bedeninin fotoğrafı üzerinde yayınlandı. Kim tarafından yayınlandığı bilinmeyen fotoğraflarda Gülay Uygun’un ayağında ayakkabısının teki olmaması ve çenesinde maske olması da dikkat çekti.

Gülay Uygun Öldürüldü mü?

Sosyal medyada insanlar Gülay Uygun’un öldürüldüğünü düşündüklerini ve nedenlerini paylaştılar. Gülay Uygun’un Ümitcan Uygun ve babası tarafından öldürüldüğünü iddia edenler gerekçe olarak Ümitcan Uygun ve babasının rahat tavırlarını, Gülay Uygun’un alışveriş yapmasını, Gülay Uygun’un çenesinde maske olmasını ve ayakkabısının tekinin ayağında olmamasını gösterdiler. Ek olarak Ümitcan Uygun’un babasının aşırı alkollü olması ve ayakta durmakta zorluk çektiği görülürken, soğukkanlı ve sakin tavırlar sergilemeleri şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja