Göz Oyan Kadın Babannesini Baltayla Öldürmüş!

Babannesini Baltayla Öldürmüş! Daha Öncede Bir Kişinin Gözlerini Yine Oymak İstemiş!

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi’nde yatarak gören Sultan Güner’in gözlerini parmağıyla oyan şizofreni hastası N.K.’nın, 5 yıl önce de babaannesi K.K.’yı başına baltayla vurarak öldürdüğü ortaya çıktı. N.K.’nın olayın ardından yatırıldığı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’nde ise bir başka hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya çalıştığı öne sürüldü.

Göz Oyan Babannesini Baltayla Öldürmüş!

Şizofreni Hastasıydı…

Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi’nde yatarak gören şizofreni hastası N.K., 1 Mart’ta aynı odada kaldığı 3 çocuk annesi Sultan Güner’in iki gözünü parmaklarıyla oydu.

Sultan Güner, götürüldüğü Şehir Hastanesi’nde tedaviye alınırken, olayla ilgili başlatılan kapsamında Başhekim ile başhekim yardımcısının da aralarında bulunduğu 8 personel açığa alındı. N.K. ise tek kişilik sünger odada gözlem altına alındı.

Babannesini Baltayla Parçalamıştı

Dehşete düşüren olayla ilgili devam ederken, N.K.’nin, 2015 yılında kendisine küfrettiğini ileri sürdüğü babaannesi K.K.’yi baltayla öldürdüğü ortaya çıktı. N.K.’nin bu olaydan sonra tutuklandığı, akli dengesinin bozuk olduğu anlaşılınca için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırıldığı belirlendi. Burada da birlikte kaldığı bir hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya kalktığı, ancak görevliler tarafından engellendiği bildirildi. N.K.’nin, bu olaydan sonra Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi’ne sevk edildiği öğrenildi. (DHA)

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.