“Genç Kadını Takip Etti” Ortalık Karıştı!

Takip Edildiğini Söyledi! Yoldan Geçen Bir Kişi Kadının Tacize Uğradığını Sanıp Kafa Attı!

Zonguldak’ta, yolda yürüyen kadın, arkasında yürüyen Y.M. (36) adlı kişiye, kendisini takip ettiğini iddia ederek, tepki gösterdi. Bu sırada yoldan geçen bir kişi, kadının edildiğini sanarak Y.M.’ye kafa attı.

Genç Kadını Takip Etti
Genç Kadını Takip Etti

Olay, saat 17.00 sıralarında kent merkezindeki Gazipaşa Caddesi’nde meydana geldi. Yolda yürüyen ve ismi öğrenilemeyen kadın, arkasında yürüyen kişiye, “Beni neden takip ediyorsun?” diyerek, tepki gösterdi. Bu sırada yoldan geçen başka biri de kadının edildiğini sanarak, Y.M.’ye kafa attı. Burnu kanayan Y.M.’yi öfkeli kişinin elinden çevredekiler güçlükle aldı. Yakındaki trafik polisleri de olayın daha fazla büyümesini önledi. Y.M., çevresindekilere, kimseyi takip etmediğini, kadına da herhangi bir eylemde bulunmadığını söyledi.

Olay yerindeki bazı esnaf, kadının psikolojik rahatsızlığının olduğunu ve daha önce de benzer söylemlerde bulunduğunu iddia etti.

Y.M. de kendisine vuran kişi ve kadından şikayetçi olduğunu söyledi. Ambulans beklerken kadının yanına giden Y.M., “Ben sana bir şey mi dedim? Sen diğer taraftan yürüyordun. Ben sana ne yaptım abla?” dedi. ise arkasını dönerek Y.M.’ye cevap vermedi.

Zabıta memuru olduğu öğrenilen Y.M., tedavisi için ambulansla Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. ise gelen ekip aracına binmeyi kabul etmedi. ekibi, bunun üzerine durdurduğu taksiyle kadını polis merkezine götürdü. Olayla ilgili başlatılan sürüyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.