Gelecekten Geldiğini İddia Eden Adam Tutuklandı

’de bir kişi, uzaylı istilasına karşı insanları uyarmak için 2048’den geldiğini iddia etti.

Geçen pazartesi günü ’nin Wyoming eyaletinin Casper kentinde, insanları kurtarmak için gelecekten geldiğini iddia eden bir kişi tutuklandı. İsminin Bryant Johnson olduğu belirtilen kişi, aslında 2018 yılına gitmek istediğini ama yanlışlıkla 2017 yılına geldiğini söyledi.

endisinin 2048 yılından zaman yolculuğu yaptığını iddia eden Johnson, gelecek yıl uzaylıların dünyayı istila edeceğine inandığı için insanları uyarmak adına zamanda geriye geldiğini ve belediye başkanıyla görüşmek istediğini söyledi. Johnson, insanların mümkün olan en kısa sürede bölgeyi terk etmesi gerektiği konusunda halkı uyarmak istediğini belirtti.

Johnson, uzaylıların vücudunu alkolle doldurduğunu ve zaman yolculuğu sırasında kendisine engel oldukları için 2018 yılı yerine yanlışlıkla 2017 yılına geldiğini söyledi.

Bölgeye gelen Casper polisi yaptığı açıklamada, Johnson’ın gözlerinin sulu ve kanlı olduğuna, konuşma zorluğu yaşadığına ve alkol koktuğuna dikkat çekti. Yapılan incelemelerin ardından Wyomingli Bryant Johnson, toplum içinde insanları rahatsız edici şekilde sarhoş olması nedeniyle tutuklandı. Öte yandan, Bryant Johnson’a ait sayfasında pek çok uzaylı ve uzay fotoğrafı bulunuyor.

 

Kaynak: HaberTürk

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja