Gaziler Gününde Protokol Eziyeti !

Valiliği’nin Gaziler Günü için düzenlediği kahvaltıda protokole garsonlar servis yaparken, gaziler ve yakınları sıraya girip yiyeceklerini kendileri aldı.

Duzcede Protokol Skandali

Gaziler Günü nedeniyle önce Anıtpark’ta tören düzenlendi. Valilik, Belediye Başkanlığı, Garnizon Komutanlığı ve Muharip Gaziler Derneği  Şubesi’nce  Anıtı’na çelenk konuldu. Dernek Başkanı Vedat Nefesoğlu’nun konuşması ardından parktaki tören sona erdi. Daha sonra Valilik tarafından gaziler ve şehit yakınları için verilen kahvaltı programına geçildi.

Gazilere Saygisizlik

Kahvaltıya Vali Zülkif Dağlı’nın yanında  Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, vali yardımcıları, daire müdürleri de katıldı.

PROTOKOLE SERVİS, GAZİYE EZİYET

https://m..com/watch?v=8-gZQuDTtwA

Vali Dağlı, Milletvekili Keşir, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Zeki Yıldırım, Muharip Gaziler Derneği Şubesi Başkanı Vedat Nefesoğlu’nun oturduğu masa ile diğer protokol üyelerinin oturduğu masalara garsonlar tarafından servis yapıldı. Gaziler ve şehit yakınları ise kahvaltılarını sıraya girip kendileri aldı

Gazilerden bazıları yaşlı olmaları nedeniyle tabaklarına kahvaltılık alırken zorlandı. Bir gazinin, dolu tabağı ve bastonuyla masasına yürürken zorlandığı gözlendi. Gaziler ve şehit yakınları, kahvaltı ardından otelden ayrıldı.

 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja