Gamze Tibet Bulundu Mu ? Gamze Tibet Nerede ?

Gamze Tibet Bulundu. Gamze Tibet yayına bağlanarak güvende olduğunu açıkladı. Anlı ve ekibi genç kızla konuştu. İkna etti. Gamze Tibet şunları söyledi;

“Bir kız arkadaşım vardı. 20 yaşında olduğunu biliyordu. Bana yardım edecek tek kişi Müge Anlı’ydı. O sebeple bunu yaptım. Oyun oynuyorum diye sıkıştırıyorlardı. Sırf internet oyunu diye. Erkek arkadaşım oluyor ona laf ediyorlar. Kameraya alıyorlardı beni. Bir kere yakaladım daha sonra gizli gizli çekmeye başladılar. Evde sorunlar yaşanıyordu.” Gamze Tibet yapılan görüşmeler sonrasında ailesiyle kalmayı kabul etti. Hem anne hem kız çok mutlu oldu.

Ne Olmuştu ?

16 Yaşındaki Gamze Tibet İstanbul’da Kayboldu. Gamze Tibet Bulundu Mu ? Gamze Tibet Nerede ?

Gamze Tibet – Müge Anlı İle Tatlı Sert

ATV’de hafta içi hergün saat 10:00 ila 13:00’da yayınlanan Müge Anlı’ın sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında 28 Mart 2019 günü kayıp Gamze Tibet konusu ele alındı.

Gamze Tibet Bulundu Mu ? Müge Anlı

Gamze Tibet Bulundu Mu ?

16 yaşında ki Gamze Tibet İstanbul’da 18 Mart tarihinden itibaren kayıp. 16 yaşında ki genç kız İstanbul Esenler’de Kıraç Mahallesinde evinden ayrıldı ve kimse de ondan bir daha haber alamadı.

Nurgül Tibet Kayıp Gamze Tibet’in Annesi

Kayıp Gamze Tibet’i aramak için Müge Anlı’ın programına gelen annesi Nurgül Tibet kızına çağrıda bulunarak evine dönmesini istedi.

Gamze Tibet

2002 doğumlu Gamze Tibet’i arayan annesi feryat ederek Müge Anlı’dan yardım isteyerek kızının arkadaşlarını da bilmediğini ve kızının internet tanıştığı birisiyle gitmiş olabileceğini düşünüyor. Gamze Tibet’in internet üzerinden arkadaşlık yaptığı birçok kişi olabileceğini ifade eden annesi endişeli bir şekilde 16 yaşındaki kızının bulunmasını bekliyor.

Gamze Tibet Nerede ? Müge Anlı Gamze Tibet’i Arıyor

Müge Anlı – Gamze Tibet

İstanbul’un Esenyurt semtinde Kıraç mahallesinde ki evinden 18 Mart pazartesi günü işe gitmek için ayrılan 16 yaşında ki Gamze Tibet, çalıştığı GSM şirketinden izin alarak ortadan kayboldu.

Gamze Tibet Nerede ?

Babası Şoför annesi ev hanımı olan genç kızın, yaşça küçük olmasına rağmen annesinin ifadesine göre 20’li yaşlarda gözüktüğü ifade edildi. Akitf olarak sosyal medya kullandığı söylenen genç kızın kimliğini yanına almadığı ve birileri tarafından zorla alıkonulmuş olabileceği üzerinde duruluyor.

Kayıp 16 Yaşında ki Gamze Tibet

Müge Anlı, Rahmi Özkan, Mehmet Şevki Sözen ve Arif Verimli çocuğu yanında tutanların ağır bir şekilde cezalandıracaklarını kızın rızası olsa dahi genç kızın 16 yaşında olmasından dolayı cezaevine atılacakları konusunda uyararak zorla alıkoymadan yargılanacakları ve en az 20-25 sene ceza alabilecekleri belirtildi. Gamze Tibet ile alakalı olanların indirim alabilmek ve cezaevine daha kısa süreli girebilmek için polise başvurmaları gerektiği söylendi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja