Funda Sadıkahmet Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

’la Vazgeçme isimli programdan tanıdığımız Avukat ile ilgili insanlar Funda Sadıkahmet Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? gibi soruları aratmaya başladılar. hakkında merak edilenleri ise ekibi olarak sizler için derledik.

Avukat Funda Sadıkahmet, Funda Sadıkahmet
Avukat Funda Sadıkahmet, Funda Sadıkahmet

Avukat Funda Sadıkahmet Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Funda Sadıkahmet Alp

Funda Sadıkahmet, Avukattır. Avukat Funda Sadıkahmet Alp, 1983 yılında Gümilcine’de dünyaya gelmiştir. Funda SadıkAhmet, şu anda 38 yaşındadır. Funda Sadıkahmet, 2010 yılında ’da bulunan Selçuk Üniversitesi Fakültesinden mezun olmuştur. Sonrasında Sadıkahmet ve Danışmanlık şirketini kurarak, gündemde olan birçok sansasyonel davanın avukatlığını üstlenmiştir. Bu nedenle televizyonlarda sıkça gördüğümüz Avukat Funda Sadıkahmet, hukuki danışman ve avukat olarak mesleki yaşamını sürdürmektedir. Ayrıca Show ’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında olarak yer almaktadır.

Funda Sadıkahmet Alp, Funda Sadık Ahmet, Didem Arslan Yılmaz
Funda Sadıkahmet Alp, Funda Sadıkahmet, Didem Arslan Yılmaz

Funda Sadıkahmet aynı zamanda Batı Trakya Türklerinin hak mücadelesinde bir simge haline gelmiş olan Dr. Sadık Ahmet’in kızıdır. 1995 yılında Gümilcine’de geçirdikleri elim bir trafik kazasında Dr. Sadık Ahmet hayatını kaybederken, Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadıkahmet, kızı Funda Sadıkahmet ve oğlu Levent Ahmet kazadan yaralı olarak kurtulmuşlardır. Daha sonrasında Funda Sadıkahmet ve ailesi ’ye gelmişlerdir. Funda Sadıkahmet, 2010 yılında Sadıkahmet ve Danışmanlık şirketini kurmuş ve halen bu şirketin başında yer almaktadır. Şu anda Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme adlı programda Funda Sadıkahmet, ve ile birlikte uzman olarak yer almaktadır.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.