FOX TV’de Fatih Portakal’ın Koltuğuna Oturan Selçuk Tepeli Başarılı Oldu mu? Şaşıracaksınız!

’ın Koltuğuna Oturan Selçuk Tepeli Herkesi Üzmüştü ama bir haftanın sonunda Sonuçlar Şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz Günlerde FOX ’den istifa eden ’ın yerine geçen Selçuk Tepeli rakiplerini solladı. Sonuçlar herkesi şoka uğrattı. Reytingler çakılacak sanılıyordu. Sonuç bakın ne oldu.

Son günlerin en dikkat çeken Konusu Fatih Portakal’ın ayrılığı ve yerine geçen Selçuk Tepeli.  yayına başladığı günden itibaren reytingler düşecek Fox Ana haber yandaş olacak. Artık FOX ’de havuza girecek bundan sonra FOX haber izlemem gibi yorumlar vardı.

Gerek muhalif medyada gerekse muhalefet destekçileri tarafından sürekli bu iddia gündeme getiriliyordu. Hatta Fatih Portakal’ın ayrılığı normal bir ayrılık değil bu bir saray operasyonu Fatih Portakal’ın FOX Tv’den ayrılma karşılığında on milyon aldığını dahi  söyleyenler oldu

Ancak görünen o ki FOX TV’de Fatih Portakal’ın zorla gönderildiği filan yok. Yerine gelen Selçuk Tepeli ondan daha çok ve daha sert muhalefet yapıyor.

Hatta haberler çok daha fazla izlenmeye başlandı.

Reytingler düşecek çakılacak sanılıyordu. Reytinglerde yükseliş devam ediyor. Genel Kanı Selçuk Tepeli reyting alamayacak yönündeydi. Böyle düşünenler şimdilerde üzülüyor kara kara düşünüyor zira Selçuk Tepeli herkesi şaşkına uğrattı..

Son rapor tarafından da doğrulanmış gözüküyor:

Genel Yayın Yönetmeni “ilk haftanın raporu” notuyla şu tabloyu paylaştı:

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja