Fetullah Gülen’in Yahudi Olduğu Yıllarca Nasıl Gizlendi ?

Rabin oğlu Fetullah !

rabin oğlu fetö
Rabinin oğlu fetullah gülen

Fetullah Gülen’in 1986 yılında ’ya gitmek için talepte bulunduğu pasaport için Emniyete verdiği formda şok bir ayrıntı ortaya çıktı. Pasaport İstek Formu dolduran Gülen, ‘Refia’ olarak bilinen annesinin ismini ‘Rabin’ olarak beyan etmiş.

Paralel yapının ‘Kainat İmamı’ Fetullah Gülen’in 1986 yılında ’ya gitmek için talepte bulunduğu pasaport için Emniyete verdiği formda şok bir ayrıntı ortaya çıktı.

Fetullah Gülen Rabin'in Oğlu
Fetullah Gülen Rabin’in Oğlu

Pasaport İstek Formu dolduran Gülen, ‘Refia’ olarak bilinen annesinin ismini ‘Rabin’ olarak beyan etmiş. 24 Mart 1986 tarihli formda 5 yıllık turistik bir için Almanya’ya gideceğini beyan eden Gülen mesleğini de ‘matbaacı’ olarak bildirmiş.

‘Ramiz’ olan babasının ismi forma düzgün bir şekilde işlenen Gülen’in, annesinin isminin ‘Rabin’ olarak beyan edilmesi, Gülen’in anne tarafının İspanya göçmeni Yahudi bir aileye mensup oldukları yönündeki iddiaları akla getirdi.

AÇIKLAMA BEKLENİYOR

Pasaport İstek Formu gibi belgelerde hata ihtimalinin sıfır olduğunu belirten uzmanlar, ‘Rabin’ ismine dair beyanın ne gibi bir açıklamasının bulunduğunun tek yanıtının Gülen’de olduğuna işaret ediyorlar.

Kaynak

3 thoughts on “Fetullah Gülen’in Yahudi Olduğu Yıllarca Nasıl Gizlendi ?

  1. Ja hic sevmem kendisini de yalan haber yapmayin. Orada Rabin yazmiyor Rabia yaziyor. milleti kandirmayin allahin askina.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja