FETÖ’cü Zekeriya Öz Almanya’da Dayak Yedi!

Suç örgütü FETÖ üyesi Zekeriya Öz Almanya’da bir restoran yemek yerken tanındı. Bunun üzerine bir Türk vatandaşı Zekeriya Öz’e “Utanmadan Geziyorsun musun” diyerek yumrukladı.

Zekeriya Öz
Zekeriya Öz

15 Temmuz darbe girişiminin ardından Türkiye’den kaçan FETÖ’cü kumpasçı eski savcı Zekeriya Öz’ün Almanya Speyer kentinde lüks bir hayat yaşadığı ortaya çıkmıştı. Sözcü’den Ali Güven’in haberine göre; Almanya’nın koruyup kolladığı, NATO ve ABD’nin Almanya’daki üslerini açtığı FETÖ, Türkiye’deki kaynakları kesilince Avrupa’da sarsılmaya başladı. Özellikle Almanya’da her kesim Türk’ten FETÖ’ye karşı büyük bir tepki ve nefret var.

FETÖ’cü Zekeriya Öz’ü Yumrukladı!

Zekeriya Öz’ün Almanya Mannheim’da bir restoranda bir Türk tarafından dayak yediği iddia edildi. Meydana yakın bir restorana yanındaki iki işadamı ve iki koruma ile giren Öz’ü tanıyan kişinin, “Utanmadan buralarda geziyor musun?” diye sorup FETÖ’cü savcıyı yumrukladığı öğrenildi.

One thought on “FETÖ’cü Zekeriya Öz Almanya’da Dayak Yedi!

  1. Bu Fetö sacvısını ilk yumruklayıp burnunu kıran Cüneyt Diler isimli bir cezaevi öğretmeni adayıydı, sene 2007 başlarıydı,ben o dönemlerde infaz koruma memuruydum, yazık Cüneyt Diler öğretmenin 3 defa atamasını iptal etti Ceza Tevkifevleri genel müdürlüğü 15 temmuzda gazi olduğunu duydum en son bir kaç haber sitesinde yazarmış ne yer ne içer nasıl geçinir bilmiyorum ama bildiğim bir şey var adam teröristlerle mücadele etti AKP de ödül olarak işinden 3 defa olmasına gözyumdu yazıklar olsun tertemiz bir insanı harcadılar oy verirken bunları düşüneceğim.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja