Fatih Portakal’ın Yerine Kim Geçecek? İşte Cevabı…

’ın Fox ana haber sunuculuğundan istifasının ardından yerine kimin geçeceği konuşulmaya başlandı. ’ın yerine ise ’nin geçeceği öğrenildi.

Selçuk Tepeli, Fox Ana Haber Sunucusu, Fatih Portakal'ın Yerine Geçecek
, Fox Ana Haber Sunucusu, ’ın Yerine Geçecek

Fatih Portakal’ın istifasının ardından yerine geçecek isim belli oldu. Selçuk Tepeli bundan sonra Fox ana haberi sunacak. Gazeteci Candaş Tolga Işık şunları söyleyerek bu gelişmeyi aktardı.

“Az önce ’in başarılı Yayın Yönetmeni ’le konuştum, “Fatih Portakal’ın yerine ana haber bültenini artık Selçuk Tepeli sunacak” dedi.”

Fatih Portakal

Selçuk Tepeli ? ? ?

Selçuk Tepeli, 1974 dogumludur. 46 yaşındadır. Aynı zamanda Selçuk Tepeli nerelidir sorusuna da yanıt aranıyor. Selçuk Tepeli hakkında net bir bilgi bulunmasa da ünlü ismin İstanbul doğumlu olduğu biliniyor. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Selçuk Tepeli, ’da Birliği ve yazılı yönetimi üstüne yüksek lisans yaptı. Habertürk’ün eski genel yayın yönetmeni olduğu bilinen Selçuk Tepeli; İngilizce, Fransızca ve İspanyolca biliyor.

Selçuk Tepeli daha önce Aktüel Dergisi, Newsweek Dergisi yayın yönetmenliği ve Habertürk yayın danışmanlığı, Habertürk Gazetesi haftasonu ekleri yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü. Habertürk ’de Ceyda Karan ile Eksen isimli programı yapan Selçuk Tepeli, Fatih Altaylı’nın görevini bırakmasının ardından Habertürk genel yayın yönetmenliği görevini de sürdürdü. Selçuk Tepeli’nin 2020 yılının ocak ayında Habertürk’ten istifa ettiği biliniyordu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja