Fatih Portakal’ı Tetikçilikle Suçladı…!

Fatih Portakal’ı Tetikçilikle Suçladı…!

Sabah Gazetesi çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Gazetede, “ABD, medya işbirlikçisi Fox üzerinden Türkiye’ye operasyon çekiyor.” diye yazıldı.

FOX  ve Fatih Portakal ile ilgili dikkat çeken bir iddia gündeme geldi. Sabah Gazetesi’nde yer alan bir haberde, kurundaki yükseliş ‘ABD’nin ekonomik saldırısı’ diye nitelendi. Ayrıca bir operasyon yürütüldüğü yazıldı. Gazetede yer alan haberde, “Kanalın genel yayın Doğan Şentürk ve Fatih Portakal yönetimindeki kanal gün boyunca Trump’ın başlatığı ekonomik saldırının tetikçiliğini yaptı.” ifadesi yer aldı.

Sabah’ta yer alan yazının bir kısmı şöyle:

15 Temmuz’da hain darbe girişimiyle Fetullahçı örgütünün (FETÖ) arkasında olan ABD, bugün ekonomide 15 Temmuz saldırısıyla Türkiye’ye operasyon çekiyor. ABD’nin ekonomik terör saldırısının medya işbirlikçisi ise Fox TV.

Fox  ile eş zamanlı olarak Fox Türkiye, Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’ye saldırmasını fırsat bilip, 17/25 Aralık’tan bu yana yürüttüğü kirli operasyonlarına hız verdi. Sahibi tescilli Türkiye düşmanı Murdoch olan Fox TV, ekonomik 15 Temmuz’u zil takıp oynayarak karşılayacak kadar pervasızlaştı

Ekonomik 15 Temmuz’un medya ayağındaki Fox TV’de, operasyonu Doğan Şentürk ve Fatih Portakal yürütüyor.

https://foto.haberler.com/haber/2018/08/11/fatih-portakal-hakkinda-cok-konusulacak-iddia-11137144_1609_m.jpg

ABD’nin her saldırısında Türkiye karşıtı pozisyon alan Murdoch’ın sahibi olduğu Fox, Trump’ın başlattığı ekonomik savaşa katıldı. Fox Türkiye hiç gecikmeden, ekonomik kriz tellallığına başladı.

ABD’deki merkeziyle eş zamanlı bir saldırı başlatan Fox Türkiye, ana haber bülteninde muhalefet ile birlikte iktidara yüklenerek, ABD’nin Türkiye’ye açtığı ekonomik savaşı perdelemeye çalıştı.

kaynak: haberler.com

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.