Fatih Altaylı’dan Fatih Portakal İçin Kaçtı Yorumu!

Fatih Altaylı’dan ’a kavgada söylenmeyecek sözler: “Mesleğin haysiyetini…” “Bıraktı demekten çok ‘Kaçtı’ demek…” Habertürk yazarı Fatih Altaylı, FOX ’den ayrılan ’a yönelik sert sözler söyledi.

FOX ’de 10 yıldır ana haberi sunan ’ın dün ayrıldığını açıklaması gündemine bomba gibi düşmüştü. Altaylı, Porkal’a yönelik, “Saygıdeğer bir tavrı oldu. Ancak son hareketini doğru bulmadım. Siyasi değil ama mesleki bir misyon yüklemişti şartlar kendisine. Mesleğin haysiyetini. Bıraktı demekten çok “Kaçtı” demek daha doğru olacaktır” ifadelerini kullandı.

Altaylı yazısının devamında şu ifadeleri kullandı:

’den gelen bilgiler, haber yönetiminin bu işten çok da rahatsız olmadığı, Portakal’ın egosundan bir süredir yaka silktikleri yolunda. Bilmiyorum. O kadar tanımam.

Şimdi bizim buradan Selçuk Tepeli ile yola devam edecekler. Selçuk, benden sonra Habertürk gazetesinin yayın yönetmenliği koltuğuna oturmuş, gazete kapandıktan sonra Habertürk TV’nin yayın yönetmenliğine geçmişti.

Birkaç ay önce bu görevi de bırakmış ve Habertürk TV’de sabah programında yorumcu olarak görev yapmaya başlamıştı. Şimdi daha zor bir göreve gidiyor. Kendisine başarılar diliyoruz.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja