Esra Erolda İnanılmaz İdda! ”Eşim 60 Yaşındaki Adamla Kaçtı”

Esra Erol’un canlı yayınına katılan Sadettin Bey, 26 yaşındaki eşi Arzu Yokuş’un 3 ay önce 60 yaşındaki Ali Rıza Tek’e kaçtığını iddia etti.

Esra Erol’un canlı yayınına katılan Sadettin Bey, 26 yaşındaki eşi Arzu Yokuş’un 3 ay önce 60 yaşındaki Ali Rıza Tek’e kaçtığını söyledi. Eşi Arzu’nun daha önce de kendisini aldattığını ancak affettiğini belirten Sadettin bey, Esra Erol’a “abla ben 3 çocuğumdan 2’sinin DNA testini istiyorum.” dedi.

Sadettin Bey, Esra Erol’a eşi Arzu Yokuş’un kaçarken çocuklarını da yanında götürdüğünü dile getirdi.

Sadettin Bey, “10 yıllık evliyiz önceden ’da yaşıyorduk. 3 senelik güzel bir evliliğimiz oldu. Sonra ben vatani görevimi yapmaya gittim. Geldikten sonra da 1,5 senelik evliliğimiz vardı. O zamanda 7 yaşındaki oğluma 7-8 aylık hamileydi. 40 senelik aile dostumuz Ramazan Akay ile beni aldattı. Kendisi de itiraf etti.

Meğer 3 yıllık ilişkileri varmış. “‘Beni kandırdı boşanıp seninle evleneceğim’ dedi” dedi. 25 senelik çevremi bıraktım onu affettim ’ya geldik. Bu sırada 1 çocuğumuz var. Annemin imam nikahlı eşi Ali Ruza Tek vesile oldu ’ya geldik.

Annemle imam nikahlıydı. Ben işteyken eşimle Ali Rıza Tek Ulus’a gitmişler. Ali Rıza Tek bir yüzük beğenmiş. Eşim Arzu da demiş ki; “beğendiysen sana alalım” demiş.

Ali Rıza Tek her şeyi planlamış. 2016 yılında eşim Arzu’dan bu yüzük meselesinden boşandık. Ben eşimi arıyorum “neredesin” diyorum. “Annemin yanındayım” diyor. “Neden sürekli oradasın” diyorum “bir tane annem var” diyor ama yalan söylüyor. Çünkü o sıra annem ile Ali Rıza Tek evli.

3 ay önce de eşim Arzu 9, 7 ve 2,5 yaşındaki çocuklarını da alarak Ali Rıza Tek’in yanına gitti. Mesajları var itiraf da etti hala “kocam” diyor.” şeklinde konuştu.

Arzu YOKUŞ Canlı Yayına Bağlandı: Telefonla Esra Erol’un canlı yayınına bağlanan Arzu Yokuş, “Ben kaçmadım. Şuan 3 çocuğumla Ali Rıza Tek’in evindeyim. 3 aydır burada yaşıyorum. Aramızda ilişki yok” dedi.

Arzu Yokuş Canlı Yayına Bağlandı: Telefonla Esra Erol’un canlı yayınına bağlanan Arzu Yokuş, “Ben kaçmadım. Şuan 3 çocuğumla Ali Rıza Tek’in evindeyim. 3 aydır burada yaşıyorum. Aramızda ilişki yok” dedi.

Esra Erol’un sözleri üzerine Arzu Yokuş, “Çünkü beni evden attı” dedi.

Sadettin Bey ise, “Yalan söyleme. 9 yaşındaki oğlum konuşabiliyor. Bunun öbür dünyası var, yalan konuşma. Sen gece 5’te gittin” dedi.

Sadettin Bey Esra Erol’a 2 çocuğu için DNA testi istediğini söyledi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja