Esma Kılıçarslan’ın Cesedi Bulundu!

Düğüne Gidiyorum Diye Evden Ayrılmıştı! Esma Kılıçarslan’ın Cesedi Bulundu!

’de yaşayan 27 yaşında ki Esma Kılıçarslan, 21 Mart günü, arkadaşının düğününe gideceğini söyleyerek evden ayrıldı. Evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 27 yaşında ki ın bugün cesedi bulundu.

Esma Kılıçarslan, Tunceli, Munzur Nehri
Esma Kılıçarslan, Tunceli, Munzur Nehri

Tunceli’de 17 Mart günü Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri’nde yaptığı eğitim sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Çavuş Yılmaz Güneş ve 5 Ocak gündün beri kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’nun bulunması için sürdürülen arama çalışmaları yürüten ekipler, Uzunçayır Baraj Gölü’nde bir ceset buldu. Jandarma Bölge Komutanlığı ekiplerinin, helikopterle Uzunçayır Baraj Gölü üzerinde uçuş yaptıkları sırada tespit ettikleri ceset, arama ekipleri tarafından sudan çıkarıldı.

Ceset Esma Kılıçarslan’a Ait!

Tunceli’de Munzur nehrinde bulunan cansız bedenin sudan çıkarılmasından sonra bölgeye gelen savcı eşliğinde inceleme yapan jandarma ekipleri, bulunan cesedinin boyuna asılı çanta ve çandaki notlardan yola çıkarak 21 Mart gününden beri olan Esma Kılıçarslan’a ait olduğunu belirledi. Kılıçarslan’ın cansız bedeni, ailesi tarafından teşhis edilmesi için Devlet Hastanesi’ morguna götürüldü.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.