Eşi Aldattı Evden Attı Birde Başkasından Çocuk Yaptı!

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına dudak uçuklatan bir olay konu oldu. Programa katılan Akif Atılgan, eşinin kendisini aldattığını, başka birinden çocuk yaptığını birde üzerine evden attığını anlattı.

Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme, Akif Atılgan

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına katılan Akif Atılgan, yaşadığı mağduriyeti anlattı. Akif Atılgan, kişi eşinin kendisini aldattığını, kayınvalidesinin ve eşinin kendisinden para istediklerini, vermeyince evden atıldığını anlattı. Eski eşinden şikayetçi olan Akif Atılgan, “Ben eski eşimden şikayetçiyim. Benden kayınvalidem Ayşe Aksoy 30 bin TL istedi yanan evin tamiratı için dedi.Bende 30 bin TL verilecekse yeni bir ev alın dedim.Ancak ben 15 bin TL verebilirim benim çocuklarım var onların okuması ve eğitimi var veremem” dediğini aktardı.

Aldattı, Çocuk Yaptı Evden Attı!

Akif Atılgan, eşyalarının bir çuvala koyularak kapının önüne bırakıldığını gözleri dolu dolu anlatırken, arabalarda, inşaatlarda ve komşularında kaldığını anlattı. Ardından da Eşinin kendisine boşanma davası açtığını söyledi.

Çocuk Benden Olmadığı Anlaşılınca Sevindim

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında açıklamalarına devam eden Akif bey; evden atıldıktan sonra eşinin kendisine boşanma davası açtığını öğrendiğini söyledi. Akif bey, çevresinden eşinin kendisini aldattığına dair duyumlar aldığını söyledi. Akif Bey, şunları söyledi;

“Ben adalet istiyorum beni evden attıktan sonra bana boşanma kağıdı geldi. Çok kötü durumdaydım çocuklarımı göremiyordum. Evine sığındığım komşumuz Gülhan hanım Karımın okul aile birliğinde çalışırken müdür yardımcısıyla birlikte olduğunu ve 3. çocuğun benden olmadığını söyledi.Diğer arkadaş ve akrabalarda söyleyince DNA testi istedim.Mahkemede DNA test sonucu çocuğun benden olmadığı anlaşılınca nasıl sevindiğimi bilemezsiniz” dedi.

İddiaların Odağındaki Eş Canlı Yayına Katıldı!

Didem Aslan Yılmaz’la Vazgeçme Programına iddiaların odağındaki eski eş Sevgi hanım katılarak tüm bunların yalan olduğunu söyledi. Sevgi hanım, eşinin kendisine ve çocuklara şiddet uyguladığını söyleyerek asıl eşinin kendisini aldattığını anlattı. Sevgi hanım, “O adamın söyledikleri tamamen yalan iftira atıyor.Yeniden DNA tesdi istedik yanaşmıyor gelmiyor.Asıl  kendisi beni birkaç kadınla aldattı.Bana ve çocuklarıma şiddet uyguluyordu” dedi.

Kayın valide Ayşe Aksoy Kızımı Aldatıyordu!

Akif beyin iddialarına cevap veren iddiaların odağında ki kayınvalide Ayşe Aksoy ve sevgi hanım damadının kızını Müzeyyen isimli biriyle aldattığını söyledi. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında olay araştırılmaya devam ediyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.