Esenyurt’ta Nazlı Dere İsimli Yaşlı Kadın Boğazı Kesilerek Öldürüldü!

İstanbul Esenyurt’ta Korkuç ! İsimli Yaşlı Boğazı Kesilerek Öldürüldü!

67 yaşında ki isimli İstanbul’un Esenyurt ilçesi Hürriyet Mahallesi Ebabil Sokak’taki evine giren hırsız tarafından boğazı kesilerek öldürüldü. Dün saat 14:30 civarında yaşanan korkunç olayda kırmızı kapüşonlu ve lacivert kot pantolonlu birisi güvenlik kameralarında koşarken görüldü. Konu programında işlenirken eve amacı ile girildiği yaşlı kadının altınlarının olduğu ve bunu bilen bir kişiden şüpheleniliyor.

Nazlı Dere Cinayeti
Nazlı Dere Cinayeti

67 yaşında ki Nazlı Dere’nin eşi Hasan Dere’nin (67) oğlunu hastaneye götürdüğü öğrenildi. Hasan Dere eve gelip kapıyı açtığında salonda yerde uzanan eşinin bayıldığını sandı. Eşinin kanlar içinde kaldığını gören adamın feryadına çevredeki komşuları yetişti. Olay yeri inceleme ekipleri evde ve çevrede inceleme gerçekleştirdi.

Cinayetle ilgili Savcı da olay yerine gelerek polisten bilgi aldı. Yaşanan olayın oluş sebebi henüz belirlenemezken iddiasında bulunulduğu öğrenildi. Olay çok yönlü olarak polis tarafından inceleniyor. Yaşlı kadının cenazesi ise Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı. ile ilgili sürüyor.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja