Eren Yıldırım Olayının Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım’ın tutuklanmasıyla sonuçlanan olayın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Yıldırım’ın annesi kendilerine silah çeken kaymakamın korumasına tepki göstererek, “Sen halka silah mı çekiyorsun?” diyor. Sosyal Destek Grubu’na saldırdığı iddiasıyla gözaltına alınıp serbest bırakılmış, Cumhurbaşkanı ’ın hakkındaki açıklamalarının ardından tutuklanmıştı. Olayın yaşandığı anlara ilişkin görüntüler ise bugün ortaya çıktı.

Eren Yıldırım Olayı
Eren Yıldırım Olayı

’da Yüreğir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım, 14 Mayıs akşamı iftardan sonra Yüreğir Kaymakamlığı’na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ile tartışmıştı. Gözaltına alınan Yıldırım ve ailesinin ifadeleri alınmış, aile üyeleri savcılık sorgusunun ardından, Yıldırım ise sevk edildiği mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest kalmıştı. Eren Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ’ın konuşmasında, “Vefa Sosyal Destek Gruplarına PKK’lıların ’da yaptığı eylemle, CHP’lilerin ’da gerçekleştirdiği saldırı farklı araçlarla olsa da aynı gayeye yöneliktir” ifadelerini kullanmıştı.

Eren Yıldırım’ın ve ailesinin Yüreğir Kaymakamlığı VEFA Sosyal Destek Grubu ekipleriyle yaşadığı tartışmanın görüntüsü ortaya çıktı. İşte O Görüntüler;

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.