Erdoğan: Taraftarı Tehdit Etti Hepsi Kayda Giriyor

’dan ‘Her şey çok güzel olacak’ diyen taraftarlara tehdit: Hepsi kayda giriyor

’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip , tribünlerdeki “Her şey çok güzel olacak” sloganlarına ilişkin tehdit dolu açıklamalarda bulundu. , “Ya bu statları biz yaptık, biz. Bunlar yanlış yolda. Ama biz düzelteceğiz. Hepsi kayda giriyor” dedi.

Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Beyoğlu’nda katıldığı iftar programında konuştu. YSK’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin iptali ve yenilenmesine ilişkin hukuksuz kararını savunan Erdoğan, “Bir ülkede yapılıyorsa ve yenileniyorsa, orada demokrasi işliyor demektir” ifadelerini kullandı.

’na “Her şey çok güzel olacak” diyerek destek veren sanatçılarla ilgili de açıklamalarda bulunan Erdoğan, “ sanatıyla konuşur, dalkavukluk yapmaz” dedi.

“Kazanı kaynattılar, oyları çaldılar” iddiasında bulunan Erdoğan, “Milletimiz 23 Haziran’da gereken cevabı verecektir” diye konuştu. Erdoğan şöyle devam etti: “Sandıklardan oyları çalanlarla benim milletimin bir arada olacağına zerre kadar ihtimal vermiyorum.”

TRİBÜNLERE TEHDİT: ‘HEPSİ KAYDA GİRİYOR’

Erdoğan, statlardaki “Her şey çok güzel olacak” sloganlarına ilişkin tehdit dolu açıklamalarda bulundu. “Ya bu statları biz yaptık, biz” diyen Erdoğan, “Bunlar yanlış yolda. Ama biz düzelteceğiz. Hepsi kayda giriyor” dedi.

Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda dün akşam saat 19.00’da başlayan Fenerbahçe-Akhisarspor maçı öncesi, tribünlerde ‘Her şey çok güzel olacak’ sloganı atılmıştı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja