Erdoğan Olmasa Yağmur Bile Yağmazdı !

’li Şanlıurfa Milletvekili aday adayı Mustafa Göktaş, Yağmurun yağmasını ’ye bağlayarak ‘Allah buna emir vermiş, önceki hükümet dönemlerinde kıtlık vardı. ’la geldi 24 saat yağmur yağıyor’ dedi.

Mustafa Göktaş
olmasa Yağmur bile yağmaz

Yerel yayın yapan Güneydoğu ’de Uğur Er’in hazırlayıp sunduğu “Haydi Konuşalım” programına katılan AKP’li Mustafa Göktaş’ın anlattıkları, sosyal medyanın gündemi oldu.

T24.com. sitesindeki habere göre Şanlıurfa’da inşaat demiri ve çimento satışı yapan Arap kökenli işadamı Mustafa Göktaş, Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir ile görüştüğünü ve onun bile sürekli “Ak Parti” dediğini iddia etti. Göktaş, partililerin AKP’ye olan sevgisini ise şu sözlerle açıkladı:

“Reis-i Cumhur Recep Tayyip Erdoğan, Tayyip Erdoğan! Biz onun için canımızı veririz.”

AKP yükselişi için de “Allah buna emir vermiş” diyen Göktaş, “imkanı yok, ne ben durdurabilirim ne sen durdurabilirsin” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

2 thoughts on “Erdoğan Olmasa Yağmur Bile Yağmazdı !

  1. Aklıma bu yağmurcuyudinlerken hemen şu geldi.yagmur yağmayan ekilemeyen onca ülke ve araziler var.alın size çözüm.sayın cumhurbaşkanımızın oralarda gidip kerametini onlarada göstermesini arzu ederiz.tabi bunu kendisi söylemiyor.akp li olan vatandaşlara ciddi bir tavsiyem var.bu bir şaka değil.bu tip deli saçması zıvanadan çıkmış insanlara aranızda yer vermeyiniz.inanın bunlar sizlere zarar veriyor.gittikçe eridiğiniz bunun açık delilidir.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja