Erdoğan İstanbul Seçimleriyle İlgili Miting Yapmayacak

Erdoğan’dan 23 Haziran kararı: yapmayacak

Seçime günler kala ’nin kampanya ve programı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul seçimleri kapsamında yapmayacağı öğrenildi.

23 Haziran’da yapılacak İstanbul  (İBB) Başkanlığı seçimi için çalışmalar devam ederken; ’nin kampanya ve miting programları da belli oldu. Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı  lehine miting yapmayacak.

23 Haziran’da gerçekleştirilecek İBB Başkanlığı seçimi için adaylar ve partileri çalışmaları sürdürüyor. AK Parti İstanbul Adayı ’ın da kampanya süreci kesinleşti.

ERDOĞAN ’DA OLACAK

 gazetesinde yer alan habere göre; Toplantılarını ve görüşmelerinin ağırlıklı olarak İstanbul’da yapan Erdoğan bu hafta ’da olacak. ’da yapacağı kabullerinin yanı sıra Erdoğan, 14-15 Haziran’da Tacikistan’da gerçekleşecek Asya’da İş Birliği ve Güven Arttırıcı Önlemler Konferansı Zirvesi’ne katılacak.

YILDIRIM MİTİNGLERİ SON HAFTA BIRAKTI

Binali Yıldırım’ın mitinglerini son haftaya bırakması planlanıyor.Yıldırım’ın birkaç ilçede miting yapması ve mitinglerine seçime bir hafta kala başlaması hedefleniyor. AK Parti, yüz yüze görüşmeler ve vaatler üzerine bir kampanya süreci yürütüyor.

Gazetesi

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.