Erdal Özkaya, Müge Anlı ve Ekibini FETÖ’den Şikayet Edin!

22 Nisan 2019’da Sinop’ta bir evde çıkan yangın 3 kişi hayatını kaybetti. Ancak yangından sonra ölen 3 kişinin ne cesetlerine ne de kemik parçalarına ulaşılamadı. Esrarengiz yangın sonrası kayıp olan 3 kişi arama çalışmaları devam ederken olayın şüphelilerinden Erdal Özkaya’nın Müge Anlı ve ekibini “FETÖ den şikayet et” diyerek yeğenine mesaj attığı ortaya çıktı. Müge Anlı sinirlenerek canlı yayında Erdal Özkaya hakkında ihbarda bulunarak şikayetçi oldu.

Erdal Özkaya
Erdal Özkaya

Sinop yangınındaki 3 kişiye ne olduğunu araştıran Müge Anlı, Erdal Özkaya’nın skandal mesajlarını ulaştı.

“Müge’yi Şikayet Et. Rahmi Bey Hariç Herkesi Şikayet Et”

Müge Anlı canlı yayında gelen mesajı okudu ve şunları söyledi: “Erdal yeğeniyle görüşüyor. Yeğeniyle Whatsapptan mesajlaşıyor. Bunların ekran fotoğrafı geldi. Erdal şöyle demiş; 18 Haziranda gelen mesajlarda   ‘Benim yada anam hakkında bir iftira olup da gözaltı olursa Ali Teymen Turgay Uzman bunları FETÖ’cü diye şikayet et.  Müge’nin ekibi Rahmi bey hariç diğerlerini de şikayet edeceksin.Sonra kimleri şikayet edeceğini yazıyor tek tek. Müge’yi de şikayet et. Rahmi bey hariç herkesi şikayet et diyor.”

Erdal Özkaya İtiraf Etti!

Erdal Özkaya canlı yayında bu mesajları attığını itiraf ederken Müge Anlı sinirlenerek şunları söyledi; “Erdal sen çok tehlikeli bir adamsın. Çok tehlikelisin yani. Bir insana bir terör örgütüne mensup diye şikayet edin demek büyük bir suç. Sen bunları attıysan ben ve ekibim sana artık yasal işlem başlatacağız. Aynı şekilde o Teymenin ve Uzman Çavuşun da aynı şekilde yapacağına eminim. Herkesi şikayet ediyorsunuz siz ve o küçük aklınızla sanıyorsunuz ki biri hemen şikayet ettiği zaman hemen bu devlet araştırma soruşturma yapmadan alacak bizi götürecek. Oradaki uzmanda tutuklanacak Teymen’de tutuklanacak hepimiz tutuklanacak sizde tutuklanmayacak serbest kalacaksınız. Ne ala memlekete bu nasıl bir akıl tutulması. Sana yazıklar olsun. Senin için burada uğraştık Arif Hoca senin tedavin için çalıştı çabaladı. Gerçekten yazıkları olsun. Ben bu kadar yıldır burada program yapıyorum hiç böyle bir şey görmedim. Ne katilinden gördüm ne de başka birinden. Çok tehlikelisin çok tehlikelisin…Elim ayağım titriyor ya bende sana üzülüyorum ya bana da yazıklar olsun. Beden Arif hocadan tedavin için yardım istiyorum.”

Müge Anlı, Erdal Özkaya Hakkında İhbarda Bulundu

Müge Anlı aynı kişi gönderdiği diğer cinayet ile ilgili mesajı da canlı yayında açıkladı ve şunları söyledi;

“Nurten’in telefon mevzusu vardı. Erdal Özkaya hattı geç çıkardım dedi ama yangından sonra 3 ve 7 okutmaları yapılırken Nurten Özkaya’nın telefonu ellerindeydi. Kusursuz hiç bir cinayet olmazın kanıdır”

Müge Anlı, ayrıca canlı yayında Erdal Özkaya hakkında ihbarda bulundu.

Müge Anlı Erdal Özkaya’yı Sinop’a Yolladı!

Müge Anlı’nın programında Erdal Özkaya’nın bölgede görevli jandarmaya Müge Anlı ve ekibine “FETÖ” iftirası sonrası Müge Anlı Erdal Özkaya’yı Sinop’a göndererek “Ben fotoğrafı çekerim, sen cani bir insansın, iftira caniliktir, hakaret caniliktir” dedi. ” biz kendisi hakkında suç duyurusunda bulunucaz, sizide sinop’a uğurluyorum” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et