Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Tokalaştılar!

’ı Anma Töreninde İki Rakip Tokalaştı

’ı anma töreninde karşılaşan ile tokalaştı. 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ı anma töreninde ile karşılaştı.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Tokalaştılar!
Ekrem İmamoğlu ve Tokalaştılar!

Törende Karşılaştılar

Özal için Anıt Mezar’da düzenlenen törene katılan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ayrılırken CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu mezara geldi. Bu sırada vatandaşlarla sohbet eden Yıldırım’ı gören İmamoğlu yanına gitti. İmamoğlu ile Binali Yıldırım tokalaştı.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım Videosu

Ekrem İmamoğlu Açıklama Yaptı

İmamoğlu’nun açıklamalarından satır başları şöyle:

Kısmet oldu, böyle bir gün çalışırken inşaatımızda bir seçim döneminde konvoyun önünde durdum. İlk karşılaşmamız öyle olmuştu. Trabzon’un sahilinde yüz yüze hatırlıyorum. Ruhu şad olsun. 12 Eylül sonrasında yeniden göreve gelme sürecinde mücadele etmiş birisi. Dünyaya farklı bir bakış açısı. Rahmetli Özal siyasetin paradigmalarını değiştiren farklı bir boyut kattı. Bugüne baktığımızda aslında ne yazık ki bazı benzer şeyler yaşıyoruz.Sanki terör bu ülkenin kaderiymiş gibi. Ben rahmetli Özal’ın manevi huzurunda bunu hatırlatmak istiyorum. Menderes’in ve Özal’ın temsilcisiyiz diyorlar. Kabul etmiyorum. Biz doğrularla yol yürümek zorundayız. Biz geçmişteki yanlışlarla değil, doğrularla bu ülkeye yön vermek zorundayız. Bugün bazı vesayetler üzerinden, baskı altında kurumlara yön vererek karar aldırma çabası var.

Ekrem İmamoğlu 17 Nisan Açıklamaları

AKP’in İtiraz Bavulları İle İlgili Konuştu

binali yıldırım ve ekrem imamoğlu tokalaşması turgut özal anma programı
binali yıldırım ve ekrem imamoğlu tokalaşması

Bir odada bavulların içinden tavşan çıkararak ne yaparız anlayışıyla milletin iradesini baskı altına alma çabasını görüyoruz. ‘Söz milletindir’ anlayışıyla, egemenlik kayıtsız şartsız milletindir anlayışıyla geçmişten ders çıkararak yol yürümeyi ders edinmiş durumdayız

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.