Ekrem İmamoğlu İle Ahmet Hakan Polemiği

Esenler Belediye Başkanını Savunmaya Kalkınca Sert Cevap Verdi

, CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programında ’ın sorularını yanıtladı. Hakan’ın programı erken bitirmesi ve sergilediği tavır, sosyal medyada tepki çekti. , günler önceden açıkladığı CNN Türk’teki Tarafsız Bölge programına ’nu konuk etti ancak program ilan edilen saatten erken bitti. Bu ve buna benzer detaylar, izleyicinin gözünden kaçmadığı için tepkiler de gecikmedi. İzleyiciler “Taraflı Bölge” yorumları yaptı. Başlangıçta programın 3 bölümden oluşacağını belirten Hakan daha sonra programı yaklaşık 30 dakika erken bitirdi.

Ahmet Hakan Ekrem İmamoğlu CNN Türk
Ahmet Hakan – Ekrem İmamoğlu Tartışması – CNN Türk

Ahmet Hakan ile Ekrem İmamoğlu Programda Tartıştılar

’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun, Ekrem İmamoğlu için yapmış olduğu “Pontus” benzetmesi sert tepkilere neden olmuş gündemi meşgul etmişti. Gazeteci Ahmet Hakan, programına konuk ettiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu’na “Bu iddialara neden yanıt vermediniz?” diye ısrarla sordu. İmamoğlu, “Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım” diye cevap verdi.

Ekrem İmamoğlu: Kim Olsa Aklı Kıt Derim

Ahmet Hakan ve Ekrem İmamoğlu Aralarında Geçen Diyalog…

Ekrem İmamoğlu: Belediye başkanını savunacaksan çağır onu onunla konuşayım. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu’nu lekeliyorsun. Buradan bir yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım.

Ahmet Hakan: O başkan için söylemedim. sürdürüyor diye dedim.

Ekrem İmamoğlu: Başka konuya geçelim. İstanbul’un ekonomisini konuşalım. Belediye başkanını niye konuşuyoruz?

Ahmet Hakan: İzlediğim videoda gördüğümü anlatıyorum. Böyle söylemeniz hoş olmadı. Böyle diyecek bir şey yok. Neyse kapatalım o konuyu.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja