Ekrem İmamoğlu 31 Mart’ta Neler Yaşandı Teker Teker Anlattı

31 Mart’ta Neler Yaşandı Teker Teker Anlattı

, İstanbul’da yeni tarihini olarak belirlerken yapılan haksızlığı göstermek için bir çekti. Çekilen videoda ’yı eleştiren İmamoğlu, bir kez daha aynı zarfta olan oyların iptal edilmemesini gündeme taşıdı. Yüksek Kurulu () 6 Mayıs tarihinde ’nin itirazını kabul ederek İstanbul seçimlerini iptal etmişti. , 31 Mart’ta İstanbul seçimlerini kazanan ’nun mazbatasını da iptal ederek elinden almıştı.

Ekrem İmamoğlu 31 Mart’ta Neler Yaşandı Canlandırarak Anlattı

Ekrem İmamoğlu, 31 Mart günü sandıklarda yaşananları canlandırdı

31 Mart’ta İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaştı. 31 Mart günü sandıklarda yaşananları canlandırarak herkese anlatan İmamoğlu, aynı zarfa konan dört pusuladan, sadece İstanbul Başkanlığı pusulasının iptal edilmesini eleştirdi.

Sosyal Medya’da Hesabından Paylaştı

“31 Mart günü sandıkta neler yaşandığını sizlere tek tek anlattım” diye yazan Ekrem İmamoğlu, “Siz de eşinizle, dostunuzla, komşunuzla, haksızlığa uğramış 16 Milyon İstanbullu hemşehrimle lütfen paylaşın. Paylaşın ki bilsinler; bu kez oylarını demokrasi ve adalet için de versinler. #HerŞeyÇokGüzelOlacak” ifadelerini kullandı.

İşte Ekrem İmamoğlu’un 31 Mart’ta Neler Yaşandı Canlandırarak Anlattığı Video…

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.