Ecrin Bebeğin Katili Bulunacak Mı ?

Ecrin Bebeğin Katili Artık Bulunsun!

Ecrin Kurnaz isimli 1,5 yaşında ki küçük çocuk evlerinin önünde oynarken ortadan kaybolmuştu. Samsun’un Vezirköprü ilçesine bağlı bir köyde kaybolan çocuk için tüm ülke endişelenmiş, Müge Anlı’ın programına çıkan aile ise tüm şüpheleri üzerine çekmişti. Yaklaşık 3 aydır ise Ecrin Bebeğin katili hala bulunamadı.

Ecrin Bebek – Ecrin Kurnaz

Ecrin Bebeği Kim Öldürdü ?

Ecrin Bebek kaybolduktan yaklaşık 1 ay sonra ayakkabısı ve elbise parçası bulunmuştu. Daha sonra ise ormanlık alanda kemik parçalarına rastlanmıştı. Kemik parçaları incelenmek üzere adli tıp’a gönderilirken Kurnaz ailesi şüpheli açıklamaları sürdürdü. Özellikle üvey amca Özkan Kurnaz çocuğun kaybolduğu gün girdiği siteler ve cep telefonundan çıkan arama sonuçları ile herkesi şoke etti.

Ecrin Bebek
Ecrin Bebek

Üvey amca Özkan Kurnaz, daha önce minik Ecrin ile ilgili çocuğun boğulma olasılığıyla ilgili “parmak izi” çıkar mı diye jandarmalara sormuştu. Ardından jandarmanın kaybolmaz yanıtını alınca arama köpeklerinin gittiği yöne doğru traktörle gitmiş ve 2 saat ortadan kaybolmuştu. Müge Anlı’ın ekibi Özkan Kurnaz’ın “telefonum incelensin saklanacak bir şey yok” demesi üzerine Özkan Kurnaz’ın telefonuna baktı.

Özkan Kurnaz Müge Anlı Ecrin Bebek Olayı
Özkan Kurnaz Müge Anlı Ecrin Bebek Olayı

Özkan Kurnaz’ın telefonunun içerisinde internet geçmişi arandığında çeşitli pornografik siteler girildiği ve bu sitelerde kız kardeş, amca, yeğen, yenge ve üvey amaca gibi etiketlerin arandığını tespit edildi. Bu konu ile ilgili Prof. Dr. Mehmet Şevki Sözen’e bu internet geçmişinin çıktıları verildi. Şevki Hoca bu konuyu üvey amca Özkan Kurnaz’a sordu. Özkan Kurnaz bu iddialara yanıt veremezken şüpheler yeniden Özkan Kurnaz’ın üzerinde yoğunlaştı.

TBMM Şüpheli Çocuk Ölümleri Araştırılsın Önerisini Kabul Etti

TBMM, şüpheli çocuk ölümlerinin araştırılması ile ilgili önergeyi geçtiğimiz haftalara kabul ederken üzerinden 90 gün geçmesine rağmen hala Ecrin Bebeğin katil yada katilleri bulunamadı. Peki Ecrin Bebeğin katili ne zaman bulunacak ? Konu ile ilgili ne zaman açıklama yapılacak merakla bekleniyor. Tüm Türkiye bu konuyla ilgili geniş bir açıklama yapılmasını ve Ecrin bebeğin katillerinin bulunmasını bekliyor.

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

News TR sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et