Ece Üner Özür Diledi

: Sehven giren haber için özür dilerim, hatada dahlim yok

Show Ana Haber’de yayınlanan bir haber nedeniyle ve kanal, sosyal medyada protesto edildi. Tepki sonrası , “Sehven giren haber için mensubu olmaktan gurur duyduğum Galatasaray camiasından özür dilerim. Yapılan editoryal hatada bir dahlim yoktur” dedi.

Galatasaray taraftarları, Ece Üner‘in sunduğu Show Ana Haber‘de FETÖ zanlısı futbolcularla ilgili yer alan haberde Galatasaray’ın adının geçmesine rağmen Fenerbahçe‘nin anılmamasından rahatsız oldu.

Haberde, ceza alan futbolcular için ‘eski milli futbolcular’ ve ‘futbolcular’ ifadeleri kullanıldı. Bir dönem Galatasaray’da top koşturan isimlerin takımlarının özellikle vurgulandığını ifade eden taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi. Çok sayıda kullanıcı Bekir İrtegün ve Uğur Boral‘ın eski Fenerbahçeli olduğunu hatırlattı.

Ece Üner özür diledi

https://i.pstimaj.com/img/75/640x0/5e267eb866a97c8dd313b7ec

Ece Üner tepkiler üzerine kişisel hesabında yaptı. Üner, “Sehven giren haber için mensubu olmaktan gurur duyduğum Galatasaray camiasından özür dilerim. Yapılan editoryal hatada bir dahlim yoktur. Haber içeriğinde yapılan hata yarın düzeltilecektir” dedi.

ece üner@eceuner12

Sehven giren haber için mensubu olmaktan gurur duyduğum Galatasaray camiasından özür dilerim. Yapılan editoryal hatada bir dahlim yoktur. Haber içeriğinde yapılan hata yarın düzeltilecektir!

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja