Dursun Zehir Cinayetinde Son Durum Önce Kafasına Vurup Bayılttı…

Kan Donduran Olay! Cinayetinde neler oldu!

programına konu olan 71 yaşındaki Dursun Zehir’den 5 aydır haber alınamıyordu. Aylardır haber alınamayan Dursun Zehir’e ne olduğu ise tüm tarafından merak ediliyordu. Olayın baş şüphelisi torun Kerim Bekar dedesi Dursun Zehir’i öldürdüğü düşülürken kan donduran itiraf torunun arkadaşı Yasin Şahan tarafından geldi. İşte kan donduran olayın perde arkası haberimizde…

Dursun Zehir’i Kim öldürdü?

Rize’de meydana gelen olayda akılları karıştıran bir çok detay söz konusuydu. ’nın programında dedesinin evine gizlice girdiğini itiraf eden torun Kerim Bekar olayın baş şüphelisiydi. Cinayeti işleyenin torun Kerim Bekar olduğu düşülürken Kerim Bekar’ın arkadaşı Yasin Şahan’ın itirafları akıl almaz olayı aydınlattı.

Dursun Zehir Cinayeti

‘Yasin Şanal: Başına Taşla Vurup Öldürdüm’

Tutuklanan Yasin Şanal cinayeti nasıl işlediğini itiraf etti. Dursun Zehir’in yürüyüş için gittiği sahilde başına taş ile vurup öldürdüğünü, ceseti testere ile parçalayıp poşete koyup denize attığını itiraf etti.

Yasin Şahan işlediği cinayetin detaylarını anlattı:

‘Parkta yanına gittiğim Dursun Zehir’e kendimi tanıtım. ‘Kerim’in sana mı borcu var?’ dedi. Ben de ‘Evet’ dedim. Yanlış hatırlamıyorsam 200 TL civarlarında bir para söyledim ama asıl amacım üzerindeki 5 bin TL’yi almaktı. Dursun Zehir’in üzerinde 5 bin TL olduğunu da bana Kerim söyledi. Dursun amcaya ‘gel seninle şöyle biraz yürüyelim’ diyerek kolundan tuttum ve deniz fenerinin oraya doğru yürüdük. Orada bir taşla bayıltma amaçlı başına vurdum. Zaten direkt düştü. Ben de onu alıp fenerin olduğu kuyuya doğru çektim. Onu o şekilde orada tekrar bırakıp gittim. Sahile testere ve Kerim’in olaydan 2 gün önce parkta bulunan çalılıkların altına bıraktığı çöp poşetlerini alarak döndüm. Ceket cebindeki 5 bin TL’yi aldım. Testere ile önce sol bacağını diz üstünden pantolon ile birlikte kestim. Sonra cesedi parçalara ayırdım” şeklinde ifade verdiği açıklandı.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.