Disney Plus Türkiye’de Yerini Alıyor!

İşte beklenen o haber geldi.  ve Amazon Prime Video  diğer video abonelik sistemi servisleriyle rekabet eden herkesin merakla beklediği Disney Plus platformu açılıyor. Türkiye'den katılacak olan ünlü isimler ve filmler.. Merak edilen o soruların yanıtları haberimizin devamında..

Türkiye'ye Ağustos 2022'de geleceği beklenen Disney Plus için çalışmalar sürüyor. Can Yaman, Hande Erçel, Demet Özdemir, Halit Ergenç, Aras Bulut İynemli, Engin Akyürek, Şahan Gökbakar, Pınar Deniz, Buğra Gülsoy ve İrem Helvacıoğlu gibi sanat camiasından ünlü isimlerle izleyicilerin karşısına geçecek.

Türkiye'nin en başarılı , dizi ve televizyon gazetecilerinden birisi olan Birsen Altuntaş'ın haberine göre yıldız oyuncuların yanı sıra çok başarılı yazarlarla da anlaşmaya gidildi.

Engin Akyürek'in senaristi olduğu yeni dizisinin Disney Plus'ta yayınlanacak. Bu önemli gelişme ile gündem oldu. Ayrıca milyonlarca Engin Akyürek hayranı tweetler paylaşarak heyecanla hikayesini bekliyor. oyuncunun yazdığı ”Kaçış” isimli dizisi şimdiden hayranları tarafından izlenme listesinde ilk sırada.

DİSNEY PLUS YEŞİLÇAM EFSANELERİNİ YENİDEN YAŞATACAK!

Disney Plus, peş peşe yaptığı eylemlerle fark yaratmaya devam ediyor. Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden ve Kemal Sunal gibi efsanelerin hikayelerini diziye aktaracak. Yarı belgesel film halinde gösterimde olması içinde hazırlıklar sürüyor. ve müzik dünyasının iki efsane ismi Barış Manço ve Kemal Sunal'ı anlatacak olan yeni dizide proje için ailelerle görüşme sağlayacak.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.