Dişlerini Söküp Cinsel Organını Yedirdiler

İngiltere’de 2 çocuk babası Jimmy Prout, işkenceye uğradı. Dişleri çekiçle kırılıp vücudu morarana kadar dövülen adama cinsel organını da yedirdiler. Caniler vahşetin fotoğraflarını da sosyal medyaya attılar. İngiltere’nin Kuzey Tyneside bölgesinde 45 yaşındaki Jimmy Prout isimli iki çocuk babası adamın yaklaşık bir buçuk yıl önce cesedi parçalanmış halde, çöplük alanda bulundu. Olayla ilgili biri erkek 4 kişi yakalanarak suçundan yargılanmak üzere hapse atıldı.Jimmy Prout Ekim 2015 yılında kaçırıldı. Ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntülerinde adamın 26 yaşındaki Ann Corbett tarafından kaçırıldığı açıkça görülüyor.

KIRIK DİŞLERİNİ GÖSTERMEK İÇİN GÜLDÜRÜP FOTOĞRAF ÇEKMİŞLER

Ardından olanlarsa inanılır gibi değil. Adama aylarca işkence edildi. Dişlerine çekiçle vuruldu. Göz çevresi siyaha dönmüş, vücudu darp edilmekten mosmor olmuş bir halde adamın fotoğrafları çekildi. Üstelik o fotoğraflar hesabından “Çenem darp edildi”, “Vücudum darp edildi. Çenem darp edildi. Omuzlarım darp edildi” gibi iletilerle paylaşıldı. Zavallı adamın kırık dişlerini göstermek için güldürüp fotoğrafını çektiler. Jimmy Prout’un sosyal medayadan paylaşılan görüntülerinin arkadaşları tarafında yapıldığı düşünüldü ve ciddiye alınmadı.


CİNSEL ORGANINI KESİP YEDİRDİLER

İşkence bununla bitmedi. Jimmy Prout’u bir köpeğe tacize zorladıkları, adamın cinsel organını kesip kendisine yedirdikleri ortaya çıktı. Tüm bunların ardından Jimmy Prout’un parçalanmış cesedi evinin yaklaşık 100 metre ilerisinde 9 Şubat 2016 tarhinde çöpe atılmış halde bulundu.

Böyle Bir İşkence Görülmedi
                                                            James Prout

ÖÇ ALMAK İÇİN YAPMIŞLAR

Korkunç işkence ve cinayetin arkasında ise 43 yaşındaki Zahid Zaman isimli bir adamın olduğu, adamın kurduğu küçük çaplı örgütle birlikte tüm bunları yaptığı ortaya çıktı. Zahid Zaman’ın, Jimmy Prout’un tutulduğu eve girip çıkarken görüntülendiği güvenlik kamerası görüntüleri de bulunuyor.

Kan donduran olayın sebebi ise Zaman’ın, Prout’un adının karıştığı bir olayıyla ilgili adamdan öç almak istemesi olduğu iddia ediliyor.

Kan donduran cineyetin aydınlatılmasıyla 26 yaşındaki Ann Corbett ve 43 yaşındaki Zahid Zaman suçundan, 50 yaşındaki Myra Wood ile 56 yaşındaki Kay Rayworth ölüme sebebiyet verme ve delillerini temizleme suçlarından yargılanmak üzere hapse gönderildi.

Kaynak: Haberler.com

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja