Dicle Üniversitesin’de Skandal…!

Kamu personelini Cumhurbaşkanı ’ın mitinglerine zorla taşıma sürüyor. Üniversite rektörlüklerinden gelen skandal açıklamalara bir yenisi daha eklendi.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü ’a gelecek olan Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı ’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda “Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir” denildi

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü ’a gelecek olan Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılama törenine katılmaları için üniversite hastanesi çalışanlarına mesaj gönderdi. Mesajda “Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir” denildi.

Dicle Üniversitesinden Yapılan Açıklamanın Tam İçeriği:

“Hastanelerimizde kadroya geçirilen tüm çalışanların yarın saat 12:00 da Elazığ yolu üzerinde Devlet Su İşleri (DSİ)’nin önünde sayın Cumhurbaşkanımız için Rektörlüğümüzün yapacağı karşılama törenine katılmaları zorunludur. Katılım sağlayanların kanıt amaçlı alanda telefonları ile fotoğraf çektirmesi gereklidir. Fotoğraflar daha sonra rektörlüğe sunulacaktır… Dicle Üniversitesi Rektörlüğü.”

Kaynak: Birgün

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja