Deniz Bayramoğlu Kimdir?

Kim? Kaç Yaşında? ?

Sunucu ’nun ana sunucusu olmasından sonra hakkında birçok şey merak ediliyor. Öyle ki arama motorunda Deniz Bayramoğlu ?, Deniz Bayramoğlu Alevi mi? Deniz Bayramoğlu’nun eşi ?, merak ediliyor… Bizde sizler için bu yazımızda ana sunucusu Deniz Bayramoğlu’nun biyografisini hazırladık. İşte Deniz Bayramoğlu ile ilgili merak edilenler.

Deniz Bayramoğlu

Deniz Bayramoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? ?

1975 yılında ’da dünyaya gelen Deniz Bayramoğlu, İstanbul Üniversitesinde okurken, gazeteciliğe merak saldı. Üniversiteyi 3’üncü yılında bırakan Deniz Bayramoğlu, Gazetecilik eğitimi alarak birçok panel, kurs ve çalışmaya katıldı. Şu an itibariyle 45 yaşında olan Deniz Bayramoğlu, finans ve haberciliğinde çeşitli gazetelerde editör olarak çalıştı.

Deniz Bayramoğlu’nun Kariyeri

Deniz Bayramoğlu kariyerini sırasıyla Demokrasi gazetesi, Sabah Gazetesi ve Yeniyüzyıl gazetesinde muhabir olarak sürdürürken, Liberal Bakış ve Gündem gazetelerinde ise editörlük yaptı. Deniz Bayramoğlu’nun tanınmaya başlanması ise CNN Türk‘te üzerine İş Yemeği adlı programı sunması ile gerçekleşti. Daha sonraları yine CNN Türk’te Parametre adlı programı sunan Deniz Bayramoğlu, aynı kanalda bir çok programda da konuk olarak yer aldı.

Kanal D Ana Haber Sunucusu Deniz Bayramoğlu,
Kanal D Ana Haber Sunucusu Deniz Bayramoğlu,

Deniz Bayramoğlu, 2020 yılının Mayıs ayı başlarında Kanal D’den istifa eden Buket Aydın’ın yerini alarak Kanal D ana haber sunuculuğu yapmaya başlamıştır.

Deniz Bayramoğlu’nun Kariyeri, Biyografisi

Deniz Bayramoğlu’nun İle Evliliği

Show ana haber sunucusu Ece Üner ile İtalyanın başkenti Roma’da 6 Şubat 2013’te evlenen Deniz Bayramoğlu, 2020 yılının Mayıs ayı başlarında Kanal D’den istifa eden Buket Aydın’ın yerini alarak Kanal D ana haber sunuculuğu yapmaya başladı. Deniz Bayramoğlu kamuoyu ve finans çevrelerince bilinen bir isim olarak editör, muhabir ve sunuculuk yapmış ve kariyer basamaklarını birer birer tırmanmıştır.

Kanal D Ana Haber Sunucusu Deniz Bayramoğlu’nun Eşi Ece Üner Kimdir?

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.