Deniz Baykal ve Bülent Arınç Teyze Çocukları mı?

ve Bülent Arınç Teyze Çocukları mı? Akraba mı?

ve Bülent Arınç’ın akraba oldukları hatta teyze çocukları olduğu iddiası sosyal medyadan hızla yayılmış fakat iki önemli isimde bu durumu cevapsız bırakmışlardır. sitelerinde ekşi sözlükte akraba oldukları doğrulanırken, kimileri ise bu yazıyı Zülfü Livaneli’nin yazdığını iddia etmektedir. Konu ile ilgili en önemli ayrıntı ise okul bilgilerinde ve aldıkları burslardan geçiyor. İşte Deniz Baykal ve Bülent Arınç hakkında ki o iddiaları ve o yazı…

Deniz Baykal ve Bülent Arınç’ın Akraba Olduğunu Söyleyen O Yazı…

deniz baykal ’yi iktidar yapmış!
bülent arınç’ı meclis başkanı yapmış, ikbal kapısını açmışşş!

deniz baykal ?..
bilmiyor ama kim olduğunu bilmeden ihanetini yazıyor…
ya bilseydi deniz baykal’la bülent arınç’ın teyze çocukları olduklarını…

bir varmıış, bir yokmuş…
sebatay olduğu için can korkusuyla suriye’den alanya’ya kaçarak yerleşen bir ahmet neşşar varmış… yıl 1860.
bizim saftirik yörükler arapça bildiği için ona “şeyh ahmet neşşar” demişler…
kıripto sebatay şeyh ahmet neşşar’ın bir oğlu iki kızı varmış…
kızlarından biri raziye…

diğeri şadiye…
raziye’nin lakabı da var “alık raziye”…
raziye bergama yahudileri’ne gelin gitmişş…. !
bugünkü israil büyükelçisi levi ailesi !
raziye’nin kızı ise sevdiye…
sevdiye’nin oğlu ise bülent arınç … !!!
peki şadiye’den gelme, sidikli atike’nin torunu deniz baykal bülent arınç’ın nesi olur ?
zaten her ikisi de milletvekili ahmet uğur neşşar için, dayımın çocuğu dediklerine göreeeee…
eee…
bir şey olurlar canımmm !..

keklenmiş ’lilere bunları anlatamazsın, hemen belgesini sorarlar,
levi çok vefakardır,
çok dinci (!) bülent arınç’ın oğlunun düğününde tek müslüman ülkesinden büyükelçi yoktu ama tek başına israil büyükelçisi levi şeref misafiri oldu… !!!
vefakarlığını tebrik ederiz !..

eee…
deniz baykal da çok vefakardır,
büyük elçi levi anadolu gezilerin de erzincan’dan, kayseri’den, ’dan her ilimizden kovulduğu halde levi’nin baba tarafından kuzeni, bir numara manisa milletvekili şahin mengü’yü görevlendirerek, israil büyükelçisini kırmızı halılarla karşıladılar…
“akrabaları” için manisa’da coşkulu törenler yaptılar…
manisa sanki israil olmuştu…
teyze çocukları işi biliyor…

zaten her ikisinin de patronu ’deki azgın yahudi rochefeller vakfı değil mi ?..
her ikisini de bu vakıf okutmadı mı?
her ikisini de ’de bu vakıf karşılayıp kolladı!
neden?
deniz baykal atatürkçüleri kekledi….
teyze oğlu ise dindarları kekledi…

ve

israil lobisine ekledi !..
hadi diyelim ki dindarlar cahildi…
ya uyanık chp liler kırk sene nasıl da keklendi? !

Bir Başka Haber Sitesinde ise Bu yazı Şöyle Aktarılmıştır…

Bülent Arınç ve Deniz Baykal’ın Rochefeller bursu ile okuduğu iddiasını içeren işte o yazı; Dikkat buyrunuz..

”Deniz Baykal’ın annesi ile Bülent Arınç’ın annesi teyze cocuklari. İkisinin de Rochefeller bursu ile okuduğu gerçeği haberini uzun zaman önce okumuştuk. O günlerde bunun yalan ve iftira olabileceği ihtimali ağır basmıştı. Çünkü biz Bülent Arınç’ı bir dava adamı olarak görüyorduk. Baykali ise, muhtar bile olamaz dendiği bi zamanda ’ın önünü açması ve ardından Başbakan oluşu, bu ruh halimizi etkilemiş belkide, Baykal’a sempati duymamıza sebep olmuştu. Onlarin dürüst olduklarına inanmıştık. Meğerse planları farklı imiş, çok sonradan ogrendik. Deniz Baykal ve Chp’nin ağır topları bir toplantı gerçekleştirirler. Toplantıda şunlar konuşulur. meclis dışında kalması çok daha tehlikelidir.

“Halk onu seviyor, yasaklı olması onu efsaneleştirir.”

O halde onun önünü açalım, hükümeti kursun, üç ayda onun prestiji yerle bir olur. Yapamayacaklar, başaramayacaklar, bırakıp kaçacaklar. Çünkü bunlar bankasiyla anlaşmaya karşılar. Laiklikle problemleri var. Başbakanlığı o yüzden çok sürmeyecek, kısa zamanda ekonomik krizler baş gösterecek ve prestiji yerle bir olacak. Bir yandan da irtica yaftası ile Erbakan’ı alaşağı edildiği gibi Erdogan’ı da aynı yolla bitiririz.

Plan ve tuzakları kısaca buydu. Evet planları tutmuş, başbakan olmuş, Bülent Arınç ise meclis başkanı.. Fakat hesaplayamadikları bir şey vardı ; o da Allahın hesabiydi. Tuzak kuranların tuzakları boşa çıkacaktı. Baykal’ın sinsiliğini çakmıştık ama Bülent Arınç’ı çözememiştik. Taki – Fetö mücadelesine kadar. O güne kadar meğerse içimizde bize bağlama çalan ne çok sözde dava adamı varmış Hayret etmemek elde değil. Tarih boyunca bunlar gibi, bizdenmiş gibi gosterilip aramıza ne çok ajanlar yerleştirmişler. Maalesef dün de bugün de bu gibi kriptolu insanlara kanmamızın cezasını çekiyor ve çekmeğe devam edeceğiz. Bu ülkede bunlar deşifre olmadığı sürece bize rahat yok.

Çünkü bu gibi kriptolu ajanları içimize sokanlar ser verir sır vermezler. Planları doğrultusunda sonuna kadar kullanırlar ama ruhumuz bile duymaz. Bakın yine ayni oyun sergileniyor ; kanmayalim. Şu günlerde yine Arınç Erdoğan’la görüşmek istemiş, ancak red cevabı almış. Bunun üzerine mektup yazmış. Mektubunda Erdoğan’dan özür diliyor, yanlış yaptığını, Feto’nun bu kadar tehlikeli olabileceğini düşünemediğini yazmış. Doğrumu söylüyor, içini bilmiyoruz tabiki. Ama şöyle Arınç’in eylem ve söylemlerine terminolojik sırayla baktığımızda takiyye yaptığı apaçık anlaşılıyor. Bu kişi yüzünden devletin en mahrem yerlerine Feto savcıları girip devletin sırlarını peşkeş çekildiğini de cok iyi biliyoruz..

Tekrar kanmayın.. “Deniz Baykal ve Bülent Arınç ?” yazısını aynen yayınlıyorum. Sebatay olduğu için can korkusuyla Suriye’den Alanya’ya kaçarak yerleşen bir Ahmet Neşşar varmış. Yıl 1860. İyi arapça bildiginden bu kişiye Alanyalı yörükler “Şeyh Ahmet Neşşar” demişler… Kıripto sebatay Şeyh Ahmet Neşşar’ın bir oğlu iki kızı varmış… Kızlarından biri Raziye, diğeri Şadiye… Raziye’nin lakabı da var “Alık Raziye”… Raziye Bergama yahudilerine gelin gitmiş ! Bugünkü İsrail büyükelçisi Levi ailesi ! Raziye’nin kızı ise Sevdiye… Sevdiye’nin oğlu ise Bülent Arınç … !!! Peki Şadiye’den gelme, Atike’nin torunu Deniz Baykal Bülent Arınç’ın nesi olur ? Zaten her ikisi de milletvekili Ahmet Uğur Neşşar için, dayımın çocuğu dediklerine göre ! eee… Bir şey olurlar canımmm !.. Keklenmiş Chp’lilere bunları anlatamazsın, hemen belgesini sorarlar. Levi çok vefakardır.

Çok dinci (!) Bülent Arınç’ın oğlunun düğününde tek müslüman ülkesinden büyükelçi yoktu ama tek başına İsrail büyükelçisi Levi şeref misafiri oldu…

!!! Vefakarlığını tebrik ederiz !.. eee… Deniz Baykal da çok vefakardır. Büyükelçi Levi anadolu gezilerinde Erzincan’dan, Kayseri’den, ’dan her ilimizden kovulduğu halde Levi’nin baba tarafından kuzeni, Chp bir numara Manisa milletvekili Şahin Mengü’yü görevlendirerek İsrail büyükelçisini kırmızı halılarla karşıladılar… “Akrabaları” için Manisa’da coşkulu törenler yaptılar… Manisa sanki İsrail olmuştu… Teyze çocukları işi biliyor… Zaten her ikisinin de patronu Abd’deki azgın yahudi Rochefeller vakfı değil mi ?.. Her ikisini de bu vakıf okutmadı mı? Her ikisini de Abd’de bu vakıf karşılayıp kolladı! Neden? Deniz Baykal Atatürkçüleri kekledi…. Teyze oğlu ise dindarları kekledi… ve İsrail lobisine ekledi !.. Hadi diyelim ki hep diyorsunuz ya dindarlar cahildi… Ya uyanık Chp’liler kırk sene nasıl da keklendi? ! Yahudiler dizimizin dibine kadar yanımıza sokulmuşlar. Bu ülkede gizli kalmış o kadar kriptolu aile varki hayret etmemek elde değil. Su uyur düşman uyumaz atasözü ne kadar manidar. Biz uyurken onlar ne çok planlar yapmışlar.. Tehlikenin farkında mısınız?

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja