Demet Akalın: “3 Gün Üst Üste Rüyamda Gördüm Cumhurbaşkanımızı”

İstanbul-İzmir Otoyolundan Geçti Her Anı ’dan Paylaştı!

Recep Tayyip , ’ı arayarak teşekkür etti. Her anını Instagram hesabından paylaşan Akalın, bu haberi paylaşırken de “3 gün üst üste rüyamda gördüm cumhurbaşkanımızı. Hafif bir şok oldum arayınca. Allah ona uzun ömürler versin” dedi.

Demet Akalın - Erdoğan
Demet Akalın –

CHP’li ’dan Savcılığı Göreve Davet!

CHP ise hesabından konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Tanal, savcıları göreve davet ederek şunları söyledi:

“İstanbul/İzmir arasındaki mesafe, kurallarındaki hız sınırı ihlal edilmeden 2 saate bitirilemez.

1-Bu iddiada bulunan Demet Akalın hakkında kanunu İhlal ettiği için derhal açılmalı

2- ve suçluyu övdüğü İçin özür dilemeli.

Sanatçı Demet Akalın, yeni açılan paralı İstanbul-İzmir Otoyolu’nda yolculuğunu 2 saatte tamamladığını söylüyor, fotoğraf paylaşıp iktidarı övüyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Akalın’ı telefonla arayıp teşekkür ediyor. Gelelim herkesin atladığı ayrıntıya;

Açılışı yapılan İstanbul-İzmir Otoyolu, 426 kilometre. Otomobillerin otoyollardaki hız sınırı 120 kilometre. Sabit 120 km hızla hareket edilse bile 3 saat 33 dakika sürer. Peki nasıl oluyor da Demet Akalın yolculuğunu 2 saatte tamamlıyor?”

“CUMHURİYET SAVCILARINI GÖREVE DAVET EDİYORUM”

Tanal sözlerini şöyle sürdürdü:

“Demet Akalın, açıkça Karayolları Yönetmeliği’nin hız kurallarını düzenleyen 100. maddesini ihlal etmiş oluyor. kurallarını ihlal eden, kanunu dinlemeyen Demet Akalın için Cumhuriyet Savcılarını göreve davet ediyorum.

Trafik kurallarını ihlal eden, kanunu dinlemeyen birisine, Cumhurbaşkanı da nasıl oluyor telefonla arayıp teşekkür eder? Cumhurbaşkanı hakkında da ve suçluyu övmekten açılması gerekiyor.”

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.