Cumhurbaşkanı Market Alışverişi Sonrası Bakın ne Dedi

Cumhurbaşkanı alışverişi sonrası yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kısıklı’daki Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasından yaptı.

CUMHURBASKANI RECEP TAYYIP ERDOGAN, KISIKLI’DAKI TARIM KREDI KOOPERATIFI SATIS MAGAZASINDAN ALISVERIS YAPTI.(DHA)

Tarım Kredi Kooperatifince Kısıklı’da açılan satış mağazasına uğrayıp yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşi Emine ve Kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar eşlik etti. 

Ürünleri inceleyip arabasına koyan Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine ve Sümeyye Erdoğan Bayraktar, mağazadaki vatandaşlarla sohbet etti. Burada yaklaşık yarım saat kalan Erdoğan, ödemesini nakit yaptıktan sonra marketten ayrıldı. 

“VATANDAŞLARIMIZIN KESESİNE UYGUN FİYATLARIN UYGULANDIĞI BİR YER”

Çıkışta mensuplarına yapan Erdoğan, “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var. 

Tabii süratle 500 metre kareden olmak üzere, Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız. 

Ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız. Şu anda da bizzat buradan yaptığım alışverişle bunu gördüm ve bundan dolayı da mutluyum” dedi. (DHA) 

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.