Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vatandaşları Uyaran Bayram Mesajı

Cumhurbaşkanı ’dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip , Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda vatandaşların bayramını kutladı. Corona virüsü salgını nedeniyle bu bayramın evlerde geçirildiğini hatırlatarak , “Tüm ile birlikte ülkemizi de etkileyen corona virüsü salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Bu sürecinde insanlık ailesi olarak zorlu bir imtihandan geçiyoruz ” dedi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların bayramını kutladı.

“ZORLU BİR İMTİHANDAN GEÇİYORUZ”

Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı videolu mesajında vatandaşların Ramazan Bayramı’nı tebrik ederek, “Gönül, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olmayı isterdi. Fakat tüm ile birlikte ülkemizi de etkileyen corona virüsü salgını sebebiyle, bu bayramı her birimiz evimizde geçirmek durumundayız. Bu sürecinde insanlık ailesi olarak zorlu bir imtihandan geçiyoruz” dedi.

“HİZMET GÖTÜRMENİN ÇABASI İÇİNDE OLDUK”

“Sosyal Koruma Kalkanı programlarıyla, hem ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, hem de istihdamdaki kayıptan dolayı sıkıntıya düşen çalışanlarımıza destek sağladık” ifadelerini kullanan Erdoğan, “Bu kapsamda, ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışıyla, yaklaşık 10 milyon vatandaşımıza 12 milyar lirayı bulan karşılıksız kaynak aktardık. Vergi, prim, taksit ertelemeleri ve finans kolaylıkları gibi desteklerle, salgın sürecinde devletimizin tüm imkânlarını milletimizin emrine sunduk. Milletimize, her zaman olduğu gibi, bu sıkıntılı günlerde de en güzel şekilde etmenin, götürmenin çabası içinde olduk” şeklinde konuştu.

“MUTLULUKLARINI PAYLAŞACAKLARINA İNANIYORUM”

Vatandaşların bu bayramda yanlarında olamadıkları sevdiklerine iletişim araçlarıyla da olsa ulaşarak, mutluluklarını paylaşacağına inandığını söyleyen Erdoğan, “Rabbimden hepimizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Bir kez daha Ramazan Bayramı’nızı tebrik ediyorum” dedi.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja