Çukur Dizisi Aleyna Çakır’ı Konu Etti! Adalet Aranıyor…

Show ’de yayınlanan Çukur dizisinde ’a gönderme yapıldı. , Keçirören’de evinde ölü bulunmuştu. Sevgilisi tarafından bayıltılana kadar dövüldükten sonra canlı yayın yapılan Aleyna Çakır’ın olayının benzeri konu edildi.

21 Yaşındaki Keçiören’de yaşadığı evde ölü bulunmuştu. Şüpheli olarak Müge Anlı Tatlı Sert programına konu edilen ve hakkında birçok ifade verilen Ümitcan Uygun tutuklanmamıştı. Show ’de yayınlanan “Çukur” dizisinde konu edildi. Aleyna Çakır’ın sevgillisi tarafındna dövülerek canlı yayın yapan Ümitcan Uygun canlandırıldı. Ümitcan Uygun, hakkında birçok iddia ve delil bulunmasına rağmen ifadesi bile alınmamıştı. Çukur dizisi tekrardan olayı hatırlatarak medya üzerinden adaletin işlemesini sağlamaya sağladı. Aradan geçen 4 ay boyunca ise herhangi bir işlem yapılmadı.

Aleyna Çakır’ın Şüpheli Ölümü

21 Yaşında ki Aleyna Çakır ismini kullanan Sema Esen Ankara Keçiören’de ki evinde ölü olarak bulunmuştu. Aleyna Çakır’ın ailesi Müge Anlı’dan yardım istedi. Aleyna Çakır’ın ölümü ile ilgili iddiaların odağında ki Ümitcan UygunMüge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Bir tanık ise Ümitcan Uygun’un “Aleyna’yı Ben Öldürdüm Sizi de Öldürürüm” dediğini söylemişti.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja