Ceylin Cinayeti – Ceylin’in Katili Kim ?

 

İzmir’in ödemiş ilçesinde babanannesi​ ve dedesi ile birlikte yaşayan 10 yaşındaki minik Ceylin komşusunun evinde ölü olarak bulundu. Bu sabah müge anli ile tatlı sert programında aranan Ceylin, komşusunun evinde ekiplerinin yaptığı arama sonucu ölü olarak bulundu.

10 Yaşındaki Minik Ceylin
10 Yaşındaki Minik Ceylin

Yaklaşık üç gün önce kaybolmuştu. Ailesi ve mahallelinin umutula bulunması için beklediği minik ceylin maalesef ölü olarak bulundu. zanlısı olarak göz altına alınan , evde su içerken düşerek öldüğünü korkup sandığa sakladığını söyledi.

İlk bulgularda boğularak öldürüldüğü tespit edilen 10 yaşında ki Ceylin, komşunusun evine su içmek için gittiği ve o sırada öldürüldüğü belirtildi. zanlısı kadının daha önceden 2 çocuğunun öldüğü belirtilmişti.

Ceylin’in dedesinin telefonuna gelen “Polise haber vermeyin. Torununu öldürürüz” mesajla ilgili de yeni gelişme var. İddiaya göre mesaj gönderilen hattın katil zanlısı S.T., üzerine kayıtlı olmadığı belirlendi. telefonun numarasının sahibini arıyor.

Mahalleli katil zanlısı kadını linç etmek istedi. Bügün sabah olayyeri inceleme ekiplerinin geldiği bölgeye daha sonra Toplumsal Müdahale araçları da geldi. Mahalleli minik Ceylin’in öldürüldüğünü öldürtükten sonra deliye döndü. Polis kalabalığı dağıtmak için havaya ateş açmak zorunda kaldı. Bölgede bulunan mahalleliler “İdam İsteriz” diye sloganlar attılar.

Minik Ceylin'in Katili
Minik Ceylin’in Katili

10 Yaşında ki minik Ceylin’in kaybolmasının ardından bulunması için fotoğrafları ve babasıylşa çekilmiş bu videosu paylaşılmıştı. Ölmeden önce küçük Ceylin’in son görüntüleri.

https://www..com/watch?v=bESQJPfA2X4

2 thoughts on “Ceylin Cinayeti – Ceylin’in Katili Kim ?

  1. söyleyecek o kadar çokşey varki. ben burada hükümeti suçlu buluyorum..herşeye hemen kanun çıkarıyorsunuz birde sapıklar ve tecavüzcüler..için idam kanunu çıkarın asın böyle canileri.

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimized with PageSpeed Ninja