Cem Yılmaz Gösterisi Esnasında Fenalaştı

Cem Yılmaz’ın Tansiyonu Düştü

Cem Yılmaz gösterisi sırasında fenalaştı. 20 dakikalık molanın ardından tekrar sahneye dönen ünlü komedyenin tansiyonunun düştüğü belirtildi.

Cem Yılmaz

Komedyen Cem Yılmaz’ın gösterisi sırasında fenalaştığı iddia edildi. 20 dakikalık molanın ardından tekrar sahneye dönen ünlü komedyenin tansiyonunun düştüğü belirtildi.

Televizyon fenomeni Hakan Hatipoğlu, tanık olduğu o anları Twitter hesabından paylaştı.

İşte Hatipoğlu’nun paylaşımı;

“Cem Yılmaz gösteride fenalaştı. Başta herkes şaka sandık. Kulise yönelip, ‘Cidden iyi değilim’ deyince herkes dondu kaldı. Sonrasında anonsla ve 20 dakika gösteriye ara verildi. Yarım saate bomba gibi döndü. Tansiyonu düşmüş ama korkuttu sonrası kahkahalar.. Geçmiş olsun üstad”

Cem Yılmaz, rahatsızlanmasının ardından sosyal medyadan sağlının iyi olduğu mesajını verdi.

Yılmaz “Dün akşamki gösterimde biraz rahatsızlandım, doğru… Şimdi iyiyim. Dünkü seyircime sevecen,dostane yaklaşımlarından dolayı tek tek tesekkür ederim…eve kadar zahmet eden magazin basınındaki arkadaşlar da kusura bakmasınlar kendimi hasta hissederken şakalaşamadım… Herkese selamlar ;)” mesajını paylaştı.

İşte o mesaj:

Dün akşamki gösterimde biraz rahatsızlandım,doğru…Şimdi iyiyim. Dünkü seyircime sevecen,dostane yaklaşımlarından dolayı tek tek tesekkür ederim…eve kadar zahmet eden magazin basınındaki arkadaşlar da kusura bakmasınlar kendimi hasta hissederken şakalaşamadım…— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) 9 Mayıs 2019

Bir Şeyler Yazın...

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.