Cansu Canan Özgen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli Mi? Eşi Kim?

Habetürk televizyon kanalında Öteki Gündem adlı programı ile tüm tarafından tanınan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli Mi? Eşi Kim?. Merak edilen soruları sizler için derledik.

Cansu Canan Özgen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi, Eşi Kim, Erden Eryüz
, Nereli, Kaç Yaşında, Evli Mi, Eşi Kim,

Cansu Canan Özgen Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Cansu Canan Özgen sunucu, spiker ve yazardır. Zeynep Atasever ve Murat Özgen’in kızı olarak 23 Eylül 1989 yılında ’da doğmuştur. Ayrıca Vildan Atasever’in de akrabasıdır. Lise hayatını Bayrampaşa Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra lisans eğitimini Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Kömür madenlerinde yeraltında çalışmış ve o işin kendisine uygun olmadığına karar vermiştir. Ardından Spikerlik-Sunuculuk eğitimi almıştır. Sonrasında kariyerine Beşiktaş TV’de başlamıştır.

Cansu Canan Özgen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında
Cansu Canan Özgen Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında

Cansu Canan Özgen, 2012 yılında Habertürk kanalına geçerek gece spikerliğine başlamıştır. 2012 yılında Habertürk’te reyting rekorları kıran “Öteki Gündem” adlı program ile tüm Türkiye tarafından tanınmıştır. 2018 yılında ise oradaki görevinden ayrıldığını duyurmuştur. Habertürk TV’den ayrıldıktan sonra, bir süre A Haber Kanalı’nda hafta sonu haberleri sunmuştur.

Cansu Canan Özgen
Cansu Canan Özgen

Cansu Canan Özgen 2019 yılında ise A Para kanalında Cuma geceleri yayınlanan “Gündem Dışı” programı ile seyirci karşısında yer almış, daha sonra TV8’e geçerek ‘8’de Bugün’programını sunmuştur. Ek olarak kendisi New York Üniversitesini bitirmiş ve Yeditepe Üniversitesinde yüksek lisans yapmıştır. Ayrıca birçok kitabı ve birde romanı vardır.

? Eşi Kim? ?

Cansu Canan Özgen, eski basketbol oyuncusu ve Gaziantepspor basketbol takımı yardımcı antrenörü Erden Eryüz ile 15 Temmuz 2020 yılında evlenmiştir. Çiftin “Ali Veysel” adında bir oğlu olmuştur.

Cansu Canan Özgen, Erden Eryüz, Ali Veysel Eryüz
Cansu Canan Özgen, Erden Eryüz,

Cansu Canan Özgen’in Hesabı ise Şöyle;

https://www.instagram.com/cansucanan/

Bir Şeyler Yazın...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.